DAF w Polsce

DAF-euro-6-range

Początki działalności firmy DAF w Polsce sięgają wczesnych lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy to sprzedażą i serwisem na terenie naszego kraju zajmowało się dwóch niezależnych importerów. Ze względu na duże znaczenie rynku polskiego dla firmy DAF, w roku 1995 ówczesny Zarząd DAF Trucks N.V. podjął decyzję o założeniu przedstawicielstwa DAF w Polsce.

DAF Trucks Polska Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność rok później.

Właścicielem 100% akcji DAF Trucks Polska Sp. z o.o. jest DAF Trucks N.V., reprezentując interesy firmy DAF w Polsce, poprzez administrowanie siecią autoryzowanych dealerów i autoryzowanych serwisów, prowadząc marketing i sprzedaż pojazdów marki DAF oraz usług oferowanych przez DAF Trucks N.V.

Polityka środowiskowa i jakości firmy DAF Trucks Polska

Polityka środowiskowa i jakości obrazuje postawę i dążenie do poprawy jakości i wpływu na środowisko naturalne.

  1. Rozwój i utrzymywanie świadomości wśród personelu, że jakość i wpływ na środowisko jest istotnym warunkiem osiągnięcia sukcesu.
  2. Dążenie do pełnej satysfakcji klienta, jako główny cel firmy.
  3. Utrzymywanie zintegrowanego systemu zarządzania, który spełnia wymagania normy ISO 9001:2008 w celu zadowalającego zarządzania jakością.
  4. Stymulowanie trwałego udziału każdego pracownika w ciągłym doskonaleniu jakości i wpływu na środowisko ukierunkowanemu na konkretne cele połączone z wykonaniem właściwie dobranych wskaźników.
  5. Przeprowadzanie szkoleń dotyczących jakości i wpływu na środowisko dla pracowników wszystkich szczebli w celu wsparcia rozwoju i kontroli Systemu Zintegrowanego.
  6. Wykorzystywanie promocyjnej wartości jakości i dbania o środowisko w wizerunku firmy.
  7. Dostarczanie produktów i usług DAF zgodnie z obowiązującym prawem, zwłaszcza z prawem środowiskowym.

Kontakt z firmą DAF Trucks PL

Szukają Państwo naszego adresu, numeru telefonu lub wskazówek dojazdu? Czy chcą Państwo przesłać zapytanie? 

Przejdź do strony z danymi kontaktowymi