Sieć dealerska

DAF-worldwide-940

Ponad 1000 dealerów i partnerów serwisowych

jako klient DAF możesz calkowicie polegać na znakomitej sieci placówek DAF w Europie i poza nią, na która składają się Dealerzy DAF oraz Partnerzy Serwisowi DAF (wielu z nich oferuje oba rodzaje usług jednocześnie). Zakupy pod jednym dachem są obowiązującą tu zasadą, co oznacza, że pod jednym adresem wszystko, co potrzebne dla Twojej floty, niezależnie od tego, czy chodzi tu o zakup używanego, bądź nowego pojazdu DAF, naprawy lub obsługi pojazdów, czy też ich osprzętu jak windy, agregaty czy dźwigi.

Firma DAF współpracuje głownei z siecią niezależnych dealerów, którzy sa przedsiębiorcami działającymi na lokalnym rynku, wyposażonymi w systemy, wiedzę i szkolenia DAF, co zapewnia usługi na najwyższym poziomie.

Wyszukaj najbliższego dealera DAF

DAF Service Partners™

DAF Service Partners™

DAF-service-dealer-490 DAF Service Partners™

są gotowe do pomocy klientom we wszystkim, co ma związek z konserwacją i naprawą. Posiadają one najbardziej zaawansowany sprzęt diagnostyczny z narzędziem DAVIE XD oraz wysoko wykwalifikowany personel serwisowy. Chętnie także oferują pomoc przy konserwacji i naprawie samochodów ciężarowych innych producentów. Działając w ramach "Programu TRP", punkty DAF Service Partners™ prowadzą sprzedaż części uniwersalnych. Nawet w przypadku samodzielnego wykonywania konserwacji floty dealer firmy DAF jest dla Państwa cennym partnerem. Dotyczy to nie tylko dostaw części firmy DAF, ale również materiałów eksploatacyjnych dla warsztatów i narzędzi oraz części do przyczep, platform załadowczych i nadwozia.


Service Support

DAF Service Support Points™

DAF-service-support-points-490

Obok punktów DAF Dealers™ i DAF Service Partners™ w niektórych krajach można znaleźć również punkty serwisowe DAF Service Support Points™: placówki, które działają w połączeniu z punktami DAF Service Partners™, aby zaspokoić potrzeby klientów w zakresie konserwacji i napraw.
Coach and Bus

DAF Coach and Bus Service Partners™

DAF-coach-bus-service-dealer-490Firma DAF posiada również sieć 150 wyspecjalizowanych dealerów "DAF Coach and Bus Service", strategicznie rozmieszczonych wzdłuż głównych tras w Europie. Są oni odpowiednio przygotowani do wykonania konserwacji i napraw konkretnych podzespołów, takich jak toalety, sprzęt gastronomiczny czy pokładowy sprzęt audio i wideo.

DAF Dealers™

DAF Dealers™

DAF-truck-sales-dealer-450DAF Dealers™ są nastawione na sprzedaż nowych i używanych pojazdów. Sprzedawcami są konsultanci w dziedzinie transportu, którzy wykorzystują najnowocześniejsze oprogramowanie oraz bogatą wiedzę i doświadczenie, aby precyzyjnie określić specyfikacje wymagane dla określonego zastosowania. Po zakończeniu opracowywania specyfikacji pojazdu jest on zamawiany bezpośrednio w firmie DAF w Eindhoven. Po dokonaniu zamówienia możliwe jest śledzenie stanu i terminu dostawy zamówionego pojazdu w trybie online.