Praca w DAF

Working at DAF Marketing & Sales

Niezawodne pojazdy, stworzone by działać

Ciężarówki. To jest dokładnie to czym zajmuje się firma DAF. Naszą podstawową działanością jest produkcja lekkich, średnich i ciężkich pojazdów cieżarowych. Oferujemy właściwe rozwiązanie transportowe do każdego zastosowania. Niezawodne, trwałe, efektywne, oferujące komfort kierowcy na najwyższym poziomie, ze wsprciem pierwszorzędnych usług. Firma DAF oferuje kompleksowe rozwiązania transportowe.

Produkcja na zamówienie

Firma DAF działa w oparciu o system produkcji na zamówienia. Oznacza to, że pojazdy DAF produkowane są, aby zadowolić indywidualne potrzeby klienta. Firma DAF kieruję się jakością, żeby zapewnić najwyższą dostępność pojazdów i najwyższy poziom zwrotu z inwestycji.

A PACCAR Company

Firma DAF jest częścią koncernu PACCAR od roku 1996. PACCAR jest technologocznym liderem, świadczącym usługi wytwarzajacym pojazdy ciężarowe marek Kenworth, Peterbilt oraz DAF. Firma PACCAR oferuje również usługi finansowe oraz dostarcza części zamienne.

Wakaty w DAF Polska:

W DAF Polska pracownicy pracują nad dalszym wzmocnieniem pozycji marki DAF w Polsce. Blisko współpracują w tym względzie z siecią dealerów DAF oraz Partnerów Serwisowych DAF. DAF Polska oferuje stanowiska w działach marketingu i sprzedaży, finansów, popsprzedażnym, rozwoju sieci dealerskiej oraz controllingu.

Sprawdź aktualne wakaty w DAF Polska:

 

NO VACANCIES.

Wakaty u dealerów DAF

Firma DAF jest reprezentowana w Polsce poprzez rozbudowaną sieć Dealerów DAF, Partnerów Serwisowych DAF, Pomocnicze Punkty Serwisowe DAF oraz Serwisy DAF Autokarów i Autobusów. DAF przede wszystkim działa z niezależnymi przedsiębiorstwami, które wspomagane sa poprzez wiedzę, systemy i szkolenia DAF, co zapewnia obsługę na najwyższym poziomie. Zakupy pod jednym dachem jest obowiązującą tu zasadą, dzieki czemu, niezależnie od potrzeb , wszystko co jest potrzebne Twojej flocie znajdziesz pod jednym adresem, niezależnie od tego, czy chodzi tu o zakup używanego, bądź nowego pojazdu DAF, naprawy lub obsługi pojazdów, czy też ich osprzętu jak windy, agregaty czy dźwigi.

Sprawdź aktualne wakaty u dealerów DAF:

----