Międzynarodowy pojazd ciężarowy roku


Nowe modele CF i XF firmy DAF

Nowy standard


Nowe modele DAF CF i XF wyróżniają się zupełnie nowymi układami napędowymi z bardzo wydajnymi skrzyniami biegów i tylnymi osiami. Innowacyjne rozwiązania, takie jak nowe kompaktowe układy oczyszczania spalin, zaawansowane oprogramowanie czy zoptymalizowana aerodynamika, przyczyniają się do obniżenia poziomu zużycia paliwa i emisji CO2 aż o 7%.

 • New CF Lineup

  Nowy CF


  Wszechstronny model firmy DAF. To idealny pojazd do wielu zastosowań: od pracy z materiałami budowlanymi do dystrybucji. Solidny, mocny i wydajny. Indywidualnie dopasowane rozwiązania dla wszystkich potrzeb transportowych.

  Czytaj więcej
 • New xF Lineup

  Nowy XF


  Nowy punkt odniesienia w dziedzinie transportu długodystansowego. Pojazd ten, opracowany pod kątem maksymalnej wydajności transportu, został wyposażony w wydajne silniki PACCAR i przemyślane podwozie, a jego dodatkowymi zaletami jest atrakcyjny wygląd zewnętrzny i przestronne wnętrze.

  Czytaj więcej

Dlaczego nowe modele CF i XF firmy DAF otrzymały tytuł „Międzynarodowego pojazdu ciężarowego 2018 roku”?

 

Gianenrico-griffini 

Gianenrico Griffini podsumował wybór jury w następujący sposób: „Wprowadzając nowe modele XF/CF, firma DAF zaproponowała szereg średnich i ciężkich pojazdów ciężarowych, które wyznaczają nowy standard w kwestiach sprawności energetycznej układu napędowego i ogólnych osiągów. Zespół firmy DAF może być bardzo dumny ze swoich przełomowych pojazdów ciężarowych!”.”

 

 

Czytaj więcej

7% lower

Jak wygląda zwycięzca?

Modele CF i XF zdobyły największa liczbę punktów w kluczowych kategoriach, ustanawiając nowy standard w zakresie sprawności układu napędowego i ogólnej wydajności. Dzięki maksymalnemu wykorzystaniu każdej kropli paliwa modele CF i XF stały się wiodącymi pojazdami pod względem wydajności transportu. Dowiedz się więcej

DAF-3D-truck-configurator

Aplikacja 3D DAF Truck Configurator

Przyjrzyj się modelom pojazdów ciężarowych DAF i skonfiguruj własny idealny pojazd na tablecie, laptopie lub komputerze.


> Uruchom aplikację 3D Truck Configurator

Skontaktuj się z lokalnym dealerem firmy DAF