DAF-XF-anniversary

Limitowana Edycja na 90 lecie firmy DAF


Wyjątkowa edycja na specjalną rocznicę

Aby uczcić 90-lecie firmy, oferujemy niepowtarzalną szansę stania się właścicielem ekskluzywnej, limitowanej wersji naszego nagradzanego nowego modelu XF (FT 4x2 / FTG 6x2). Ten specjalny pojazd ciężarowy ma niepowtarzalny i stylowy wygląd zewnętrzny, niezwykle luksusowe wnętrze oraz pełne wyposażenie dodatkowe w standardzie. Układ napędowy jest wyposażony w najlepszy model silnika MX-13 o mocy 530 KM.

Wyjątkowo nowoczesna stylistyka z elementami historycznymi

Limitowana wersja pojazdu ciężarowego zasługuje na wyjątkowy wygląd zewnętrzny. Dlatego pracowaliśmy nad tym, aby wprowadzić rozwiązania stylistyczne wysokiej klasy, które będą przedmiotem podziwu na drodze.

DAF XF anniversary

Lakierowane listwy przedniego grilla

Poziome listwy przedniego grilla są w kolorze  kabiny (dla wersji w kolorze czarnym można także wybrać niebieskie paski), aby podkreślić specjalny wygląd.

DAF XF anniversary

Specjalne oznaczenia

Niepowtarzalne oznaczenia znajdują się z przodu, po bokach i z tyłu kabiny oraz na kurtynach międzyosiowych, co sprawia, że wersja specjalna jest natychmiast rozpoznawalna.

Maksymalny komfort i równie świetny wygląd

Nowy XF jest znany z doskonałego komfortu kierowcy. W tej wyjątkowej Limitowanej Edycji na 90 lecie firmy DAF podnieśliśmy standard wnętrza na zupełnie nowy poziom luksusu i estetyki. Nasze najbardziej luksusowe opcjonalne wykończenie wnętrza Exclusive w kolorze koniakowym jest dostarczane w standardzie. Wersja jest wyposażona w wyjątkowo komfortowe fotele Xtra Leather Air ze skórzanymi podłokietnikami z obu stron, materac Xtra Comfort oraz kierownicę i panele drzwi Exclusive obszyte skórą. Wszystkie te elementy pozwalają uzyskać najwyższy poziom stylu i komfortu.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym rocznicowym modelu? Skontaktuj się z lokalnym dealerem.

Gift set

Luksusowy zestaw upominków

Każdy model XF w wersji Limitowanej Edycji na 90 lecie firmy DAF jest dostarczany z luksusowym zestawem upominków zawierającym: skórzaną torbę podróżną ze skórzaną etykietką bagażową, wzmocnioną modną kurtkę, długopis marki Waterman w specjalnym skórzanym etui, skórzany portfel na karty kredytowe i grafikę 90th Anniversary Edition.

ITOY

Międzynarodowy pojazd ciężarowy

Wersja 90th Anniversary Edition jest dostępna dla modelu XF, który uzyskał tytuł — wraz z nowym CF — „Międzynarodowego pojazdu ciężarowego 2018 roku”. Jury w uzasadnieniu podało, że są to wiodące pojazdy ciężarowe pod względem efektywności transportu.
Cóż więcej można dodać?