Archiwum wiadomości

 • PACCAR ogłasza laureatów nagród za jakość „10 PPM Quality Award”

  PACCAR co roku wyróżnia dostawców, którzy spełniają lub przewyższają rygorystyczną normę jakości PACCAR „10 PPM". Oznacza to, że liczba wadliwych części dostarczanych do PACCAR nie przekracza 10 na milion. Wyróżnieni dostawcy muszą również spełniać ostre kryteria dotyczące wyników dostaw, wsparcia klientów i wpływu na działalność gospodarczą firmy. W tym roku PACCAR wyróżnił 337 dostawców z 26 krajów z czterech kontynentów za osiągnięcie tak doskonałych wyników.

 • DAF przyznaje nagrody dla Dealerów Roku 2019

  Na swoim międzynarodowym spotkaniu dilerów w hiszpańskiej Maladze DAF przyznał nagrodę „2019 DAF International Dealer of the Year” firmie De Burgh/LenGo z Holandii za wiodące osiągnięcia w zakresie sprzedaży samochodów ciężarowych, części i usług finansowych, a także za znakomity poziom satysfakcji klientów. Diler F&G Commercials z Wielkiej Brytanii otrzymał tytuł "PACCAR Parts Europe International Dealer of the Year", natomiast polski TB Truck & Trailer Serwis Sp. z o.o. otrzymał tytuł "PACCAR Financial Europe International Dealer of the Year".

 • Elektryczna ciężarówka DAF CF dla firmy Tinie Manders Transport z Geldrop

  DAF Trucks dostarczył firmie Tinie Manders Transport z Geldrop w Holandii w pełni elektryczną ciężarówkę. Elektryczna ciężarówka DAF CF, wykorzystująca technologię E-Power firmy VDL, będzie realizować usługi wahadłowe na rzecz DHL w regionie Eindhoven. Pierwszą ciężarówkę CF Electric wprowadziła do użytkowania sieć supermarketów Jumbo w grudniu ubiegłego roku.

 • 2018 — rekordowy rok dla firmy DAF

  W 2018 roku firma DAF Trucks pobiła wszystkie rekordy. Dzięki historycznie wysokiemu udziałowi w rynku wynoszącemu 16,6% firma DAF stała się drugą największą w Europie marką w segmencie ciężkich samochodów ciężarowych (o DMC powyżej 16 t). Przy udziale w rynku wynoszącym aż 19,8% firma DAF jest również liderem europejskiego rynku w ważnym segmencie ciągników siodłowych.

 • 540 ciężarówek DAF XFs dla Hegelmann Transporte Group

  DAF Trucks otrzymuje kolejne duże zamówienie na flotę

  Znana międzynarodowa firma transportowa, Hegelmann Transporte Group, powiększa swoją flotę o 540 ciężarówek DAF XFs. Ciągniki 480 Super Space Cab zostaną dostarczone spółce z południowych Niemiec w ramach zaprogramowanej dostawy w latach 2019 i 2020. Jest to trzecie duże zamówienie, jakie spółka DAF Trucks otrzymała w krótkim czasie, po zamówieniu na 400 ciężarówek dla przedsiębiorstwa wywozu odpadów Renewi i zamówieniu na 1 500 pojazdów dla operatora floty Girteka Logistics.

 • Firma DAF wprowadza deklaracje emisji CO₂

  Jako lider w dziedzinie efektywności transportu i ochrony środowiska, firma DAF Trucks wprowadza w życie postanowienia rozporządzenia UE dotyczącego deklaracji emisji CO2 dla pojazdów ciężarowych, które będą opuszczać linie produkcyjne od 1 stycznia 2019 roku. Jeszcze przed wejściem w życie stosownych przepisów firma DAF rozpocznie przekazywanie danych dotyczących poświadczonych certyfikatami wartości emisji CO₂ za czwarty kwartał bieżącego roku.

 • DAF wydanie Batim

  Firma BATIM działająca na rynku transportowym od 23 lat, to jeden z kluczowych klientów DAF Trucks Polska, dla którego niezawodność, wydajność i niskie koszty eksploatacji pojazdów, zdecydowały o trwałej relacji handlowej stworzonej z marką DAF. Z dumą przekazaliśmy 300 samochód DAF XF 480 w kabinie Super Space Cab na ręce udziałowców firmy Batim – Pani Barbary Edelmuller – Generaux i Pana Janusza Rembilasa.

 • Pojazdy ciężarowe Innovative Electric Trucks torują drogę ku przyszłości.

  DAF Trucks na targach IAA 2018 w Hanowerze:

  „Dumni z dziedzictwa, dzisiejsi liderzy, gotowi na przyszłość” — to hasło przewodnie firmy DAF podczas targów IAA 2018, które odbędą się w Hanowerze w dniach od 20 do 27 września. DAF Trucks zaprezentuje pełną ofertę najlepszych w branży produktów i usług, które opracowano w oparciu o 90 lat doświadczenia w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań transportowych. DAF jest europejskim liderem rynku w segmencie ciągników siodłowych i stanowi niedościgniony wzór w takich kategoriach jak zużycie paliwa, gotowość do wykonania pracy, niezawodność i komfort kierowców. Prezentowane na największych targach pojazdów ciężarowych w Europie innowacyjne modele LF Electric, CF Electric i CF Hybrid Innovation podkreślają czołową pozycję firmy DAF w dziedzinie opracowania i produkcji zaawansowanych zespołów napędowych oraz stanowią kluczowy element jej wizji w odniesieniu do transportu przyszłości.

 • DAF Trucks na IAA Hanower 2018

  Proud of our Heritage, Leading Today, Ready for the Future

  Dumni z dziedzictwa, dzisiejsi liderzy, gotowi na przyszłość. Taki jest główny przekaz firmy DAF na targach IAA 2018, które odbywają się w Hanowerze od 20 do 27 września. DAF Trucks będzie z dumą demonstrować swoją innowacyjność na przestrzeni minionych 90. lat historii, zilustrowaną klasycznym DAF A1600 z roku 1967 aż po przyszłościowy Elektryczny Innowacyjny DAF CF – obydwa pojazdy będą pokazane na stoisku DAF Trucks w Hali 17. Dominującą pozycję zajmą najnowsze DAFy serii LF, CF oraz XF, które, wśród dostawców pojazdów ciężarowych, stanowią wzór do naśladowania w dziedzinie jakości, niezawodności i efektywności w zużyciu paliwa.

 • W dniu 06.07.2018 br. w oddziale DBK Gdańsk miało miejsce uroczyste wydanie dla firmy Alegre Logistics.

  W dniu 06.07.2018 br. w oddziale DBK Gdańsk miało miejsce uroczyste wydanie dla firmy Alegre Logistics. Firma odebrała 5 nowych ciągników siodłowych DAF XF SSC 480 Pure Excellence.