18 listopada 2016 | Warszawa

Firma DAF Trucks przedstawia nową kolekcję High Gear


Firma DAF Truck przedstawia całkowicie nową linię odzieży High Gear, uzupełnioną eleganckimi akcesoriami i gadżetami dla każdego wielbiciela marki DAF.

DAF-merchansing-collection-new-Collage

Wszystkie rzeczy z kolekcji można zamówić za pośrednictwem sklepu internetowego firmy DAF na stronie www.dafshop.com.

Innowacja i wysoka jakość dotyczy nie tylko ciężarówek DAF. Leżą one także u podstaw wszystkich projektów nowej kolekcji High Gear. Kolekcja obejmuje szeroki asortyment — od całorocznych kurtek do ochronnych etui do tabletów i eleganckich damskich zegarków dla entuzjastek marki DAF.

Nowa odzież wyróżnia się subtelnymi pomarańczowymi akcentami, takimi jak uchwyty zamków błyskawicznych czy niewielkie napisy na rękawach. Wszystkie elementy ubioru zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić najwyższą jakość i dopasowanie, a poza tym wpasowują się idealnie w bieżące trendy mody. Wodoodporna kurtka typu Soft Shell (także w wersji dla kobiet) jest tego świetnym przykładem: zaawansowane technologicznie, przypominające wełnę materiały zapewniają nie tylko wodoodporność, lecz także nowoczesny i stylowy wygląd.

Linie odzieży marki DAF zawsze zawierają specjalną kolekcję dla najmłodszych, i tym razem seria High Gear tradycyjnie zawiera osobną gamę produktów dziecięcych, takich jak koszulki, bluzy z kapturem, kurtki wiatroszczelne oraz czapki zimowe i z daszkiem. Co więcej, do nabycia są także przyciągające wzrok plecaki dla dzieci marki DAF oraz piżamki. Oczywiście stale dostępne są także najlepiej sprzedające się komplety dziecięcej zastawy stołowej oraz DAF Ride-on Truck (samochodzik na pedały wystylizowany na ciężarówkę DAF). 

Popularna kolekcja zegarków została uzupełniona pięcioma nowymi modelami zegarków, zarówno męskich, jak i damskich. Linia zegarków uwzględnia nowoczesne i sportowe projekty oraz wytrzymałe modele z serii „Construction”. Seria DAF High Gear to także torby i organizery w całkowicie nowym stylu — praktyczne torby podróżne, torby na przybory toaletowe, kosmetyki czy etui do tabletów — wszystkie utrzymane w modnej i funkcjonalnej, wodoodpornej stylistyce.

Firma DAF Trucks N.V. produkuje kompleksową gamę ciągników siodłowych i podwozi pojazdów ciężarowych, dzięki czemu w jej ofercie można znaleźć rozwiązania do wszystkich zastosowań transportowych. DAF jest również wiodącym dostawcą usług obejmujących kontrakty serwisowe DAF MultiSupport, usługi finansowe firmy PACCAR Financial oraz dostawy najwyższej klasy części zapewniane przez firmę PACCAR Parts. Firma DAF Trucks N.V. ma zakłady produkcyjne w Eindhoven w Holandii, Westerlo w Belgii, Leyland w Wielkiej Brytanii i Ponta Grossa w Brazylii oraz ponad tysiąc punktów dealerskich i serwisowych na całym świecie.