Części regenerowane — postaw na mądry wybór


Najlepsza alternatywa dla nowych części: niezawodne części regenerowane objęte taką samą gwarancją jak nowe części. Odpowiedzialne, inteligentne i opłacalne rozwiązanie!

Regenerowane

Regeneracja  odpowiedzialna alternatywa

Nawet najwyższej jakości części nie mają nieograniczonej żywotności. Po osiągnięciu przez produkt końca cyklu życia nadchodzi czas, by wymienić go na porównywalny element nie zawsze jednak musi to być nowa część. Zregenerowane części DAF zapewniają dokładnie taki sam poziom niezawodności działania i identyczny okres gwarancji. Części te są również objęte usługą DAF ITS. Z kolei ich cena jest znacznie niższa, co pomaga utrzymać całkowity koszt użytkowania na niskim poziomie. Inżynierowie DAF wykonują niezbędne czynności przy demontażu, upewniają się, że wszystko jest dokładnie oczyszczone, i poszukują nawet najdrobniejszych pęknięć. Części są regenerowane według najwyższych standardów jakości. Można nawet zmniejszyć wykorzystanie surowców — wszelkie materiały, których nie używa się ponownie, są starannie zabezpieczane i poddawane recyklingowi.

Dealer DAF dysponuje szeroką gamą części — od regulatorów luzu, alternatorów i wtryskiwaczy po filtry cząstek stałych, sprężarki powietrza, krótkie i długie bloki, a nawet kompletne silniki i skrzynie biegów. Użycie regenerowanych części jest ekonomiczne, ale zapewnia też oczekiwaną jakość, ponieważ mają one gwarancję DAF. Firma obsługuje system depozytowy, w ramach którego uszkodzone części są wysyłane do DAF-a za pośrednictwem dealera DAF. Poza korzyściami związanymi z kosztami i aspektem dbania o środowisko kolejną zaletą jest to, że nie trzeba czekać na naprawę części, ponieważ zazwyczaj są one dostępne w magazynie firmy lub dealera DAF. System obejmuje nawet części do skrzyni biegów i silnika. Przestoje trwają niezwykle krótko, a po wyjeździe na drogę pojazdy są bezpieczne, ponieważ części zamienne są równie niezawodne jak oryginalne części DAF. Te dwie korzyści mają wielkie znaczenie, ponieważ nawet w rozwijającej się gospodarce branża transportowa musi radzić sobie z niewielkimi marżami.