Oryginalne części DAF

Każdy pojazd DAF zjeżdżający z linii produkcyjnej odbył już daleką podróż poprzez proces rozwoju i testowania. To zapewnia, że każda nasza ciężarówka spełnia najwyższy standard bezpieczeństwa, niezawodności, osiągów, kosztów operacyjnych oraz ochrony środowiska. Takie same wymagania stawiamy przed jakością oryginalnych części zamiennych DAF Genuine Parts. Podejście takie zapewnia możliwość uzyskania najwyższego zwrotu z inwestycji w pojazd DAF.


 • Korzyści

  DAF Parts Genuine Parts
  Dzięki temu, że Części są zaprojektowane specjalnie dla danego pojazdu, klient otrzymuje pewność, że razem działają one idealnie, co pozwala osiągnąć maksymalną wydajność ciężarówki.


  Czytaj więcej
 • DAF Akcesoria

  DAF Accessories DAF XF Euro 6
  Wszechstronna oferta akcesoriów DAF została opracowana dla każdego modelu ciężarówek DAF. DAF LF, CF oraz XF. Począwszy od spojlerów, pokrowców na fotele, osłon przeciwsłonecznych i aluminiowych obręczy kół, a skończywszy na chłodziarce, czy też telewizorze i odtwarzaczu wideo.

  Czytaj więcej
 • Części zamienne

  DAF Exchange Parts
  Firma DAF oferuje wysokiej jakości alternatywę dla wielu podzespołów, takich jak rozruszniki, silniki, alternatory i skrzynie biegów. Są one znane jako części zamienne DAF Genuine.

  Czytaj więcej
 • Środki smarne firmy DAF

  DAF Lubricants
  Dzięki szerokiej ofercie środków smarnych firmy DAF jesteśmy w stanie zaproponować środki smarne do każdego modelu silnika firmy PACCAR.

  Czytaj więcej

Karta MAX Card

Karta Maxcard

Karta MAX Card wydawana jest bez opłat i zapewnia szereg korzyści przy zakupie części DAF i TRP. Zarejestruj się już teraz i złóż wniosek o wydanie osobistej Karty MAX Card.

Zaloguj się lub zarejestruj Kartę MAX Card

Sklep firmy DAF

DAF-merchandising

Kolekcja odzieży i podarunków – od czapek i wygodnych kurtek, po zegarki i odwzorowane w najdrobniejszych szczegółach miniaturowe modele samochodów DAF.

Sklep firmy DAF

Skontaktuj się z lokalnym dealerem firmy DAF

DAF logo on dealer building

Czy chcesz wiedzieć więcej? Dealerzy DAF z przyjemnością udzielą wszechstronnych i wyczerpujących informacji o produktach i usługach firmy DAF.

Przejdź do formularza kontaktowego