Korzyści


Zalety oryginalnych części DAF:

  • Części są w 100% dopasowane do ciężarówek DAF
  • Maksymalna trwałość i osiągi
  • Niezawodność
  • Pełna gwarancja firmy DAF
  • Minimalne koszty eksploatacji
DAF Parts Genuine PartsFirma DAF oferuje także doskonałe warunki gwarancji na wszystkie oryginalne części DAF. Jeżeli części są montowane przez dealera firmy DAF, klient otrzymuje nie tylko gwarancję na oryginalne części DAF, lecz także na koszty ich zamontowania. Dlatego też klient kupuje nie tylko oryginalne części DAF, lecz także związane z nimi doświadczenie i serwis.

Dzięki temu, że części są zaprojektowane specjalnie dla danego pojazdu, klient otrzymuje pewność, że razem działają one idealnie, co pozwala osiągnąć maksymalną wydajność ciężarówki.

Firma DAF posiada obszerną sieć punktów dealerskich z wykwalifikowanymi pracownikami w całej Europie. Oznacza to, że klient może w każdej chwili skontaktować się z najbliższym dealerem w sprawie potrzebnych części. Dzięki nowoczesnemu systemowi zarządzania zapasami, dealer firmy DAF jest w stanie niemal zawsze dostarczyć żądaną część. Oryginalne części DAF można rozpoznać po ich oryginalnym opakowaniu.

DAF Parts Genuine PartsKiedy Państwa samochód ciężarowy wymaga naprawy, doradzamy aby wybrać sprawdzoną jakość. Wybierzcie oryginalne części DAF. Zastosowanie części nieoryginalnych może mieć negatywny wpływ na zużycie paliwa w Państwa pojeździe. Ostatecznie prowadzi to do obniżenia zyskowności firmy.

Informacje n atemat

Karta MAX Card

Karta Maxcard

Karta MAX Card wydawana jest bez opłat i zapewnia szereg korzyści przy zakupie części DAF i TRP. Zarejestruj się już teraz i złóż wniosek o wydanie osobistej Karty MAX Card.

Zaloguj się lub zarejestruj Kartę MAX Card

Skontaktuj się z lokalnym dealerem firmy DAF

DAF logo on dealer building

Czy chcesz wiedzieć więcej? Dealerzy DAF z przyjemnością udzielą wszechstronnych i wyczerpujących informacji o produktach i usługach firmy DAF.

Przejdź do formularza kontaktowego