DAF Akcesoria

Funkcjonalne i przynoszące radość

Ciężarówki DAF dosłownie „napędzają” zyski z transportu i poprawiają wizerunek firmy dzięki swojej ekonomiczności, jakości i niskim kosztom serwisowania. Jednak firma DAF na tym nie poprzestaje i pomaga Państwu poprawić zarówno wydajność, jak i wygląd Waszych ciężarówek. Zamawiany samochód ciężarowy można wyposażyć tak, aby dokładnie spełniał określone oczekiwania.

Oferta akcesoriów DAF obejmuje wszystko, co jest potrzebne, by Państwa działalność rozwijała się:

  • Easy drive (artykuły poprawiające komfort kierowcy)
  • Safe drive (artykuły chroniące kierowcę, jego ciężarówkę DAF, a także innych użytkowników dróg oraz środowisko
  • Great impressions (artykułu poprawiające wizerunek Państwa firmy i sprawiające, że kierowcy z dumą jeżdżą ciężarówkami DAF
  • High gear (produkty pozwalające zabrać ze sobą „atmosferę” pojazdów DAF wszędzie)

DAF XF Euro 6 bottle holder

Oferta akcesoriów firmy DAF: wszelkie dodatki, które mogą sprawić dużą różnicę w Państwa działalności transportowej. Jest to specjalnie dobrana oferta, która pomoże lepiej „funkcjonować” zarówno kierowcy, jak i jego ciężarówce, dodając jednocześnie odrobinę „radości” w codziennej pracy na trasie. Akcesoria firmy DAF zwiększają bezpieczeństwo i komfort jazdy, przyczyniają się do redukcji kosztów eksploatacji i poprawiają wizerunek Państwa firmy. W ofercie jest nawet specjalna linia odzieży DAF dla wszystkich, którzy na co dzień pragną „poczuć” klimat pojazdów DAF. Na trasie i poza nią.

Wszechstronna oferta akcesoriów DAF została opracowana dla każdego modelu ciężarówek DAF. DAF LF, CF oraz XF. Począwszy od spojlerów, pokrowców na fotele, osłon przeciwsłonecznych i aluminiowych obręczy kół, a skończywszy na chłodziarce, czy też telewizorze i odtwarzaczu wideo. Każdy artykuł jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, zaprojektowany z myślą o długiej eksploatacji i doskonale dopasowany do Państwa ciężarówek. Dzięki mocnej, atrakcyjnej stylistyce, która sprawia, że korzystanie z nich oraz świadomość ich posiadania to czysta przyjemność, produkty te rzeczywiście poprawiają jakość jazdy.

Informacje n atemat

Karta MAX Card

Karta Maxcard

Karta MAX Card wydawana jest bez opłat i zapewnia szereg korzyści przy zakupie części DAF i TRP. Zarejestruj się już teraz i złóż wniosek o wydanie osobistej Karty MAX Card.

Zaloguj się lub zarejestruj Kartę MAX Card

Skontaktuj się z lokalnym dealerem firmy DAF

DAF logo on dealer building

Czy chcesz wiedzieć więcej? Dealerzy DAF z przyjemnością udzielą wszechstronnych i wyczerpujących informacji o produktach i usługach firmy DAF.

Przejdź do formularza kontaktowego