Gama TRP

TRP Truck trailer parts TRP Range

TRP Truck and Trailer Parts

Oryginalne części DAF: właściwy wybór

Zakres oferty TRP jest szeroki, zróżnicowany i nieustannie rozszerzany, dzięki czemu zawiera wszystkie potrzebne części. Asortyment TRP zawiera części do wszystkich typowych marek przyczep i naczep. Nasza usługa szybkiej dostawy zapewnia wysoki poziom dostępności części z jednej lokalizacji. Czy istnieje szybsze i bardziej wygodne rozwiązanie? Program części TRP pozwala oszczędzać czas i pieniądze.

 

Różnych marek

TRP – Samochody ciężarowe różnych marek – kompleksowa obsługa w jednym punkcie

TRP Truck trailer parts All makes Jak mówi porzekadło, różnorodność nadaje życiu smak. Jeśli jednak sprawa dotyczy konserwacji i wymiany części w zróżnicowanej flocie, w celu utrzymania sprawności pojazdów oraz niskich kosztów działalności, zdecydowanie wygodniejszym rozwiązaniem jest utrzymywanie kontaktu z jednym punktem zaopatrzenia, nabywanie wszystkich części podczas jednej wizyty oraz płacenie za nie na jednej fakturze. Dlatego firma Paccar Parts oferuje obszerny zakres części TRP do samochodów ciężarowych wszystkich marek (All Makes) i materiałów eksploatacyjnych dla warsztatów poprzez swoich dealerów oraz przez sieć doradców do spraw sprzedaży. Godna zaufania jakość oferowana przez wiodących dostawców OEM wraz z częściami z etykietą TRP.

Odpowiednie połączenie
Nie istnieje marka samochodów ciężarowych, która byłaby najlepszym rozwiązaniem do wszystkich zastosowań. Operatorzy flot stosują zrównoważony wybór marek pojazdów, które najlepiej spełniają wymogi rozmaitych zadań transportowych i logistycznych – od długodystansowego transportu w kolumnie lub grupie po transport dystrybucyjny do wielu odbiorców.

Wybór samochodu ciężarowego lub przyczepy zależy od transportowanych towarów – od produktów przemysłu petrochemicznego transportowanych w zbiornikach, produktów spożywczych i sypkich po maszyny, sprzęt elektryczny oraz kwiaty. Podaż i popyt, dostępność, rabaty oraz wydajność sieci dealerskiej również wpływają na ostateczny wybór samochodu ciężarowego i przyczepy.

Z tego powodu większość operatorów korzysta ze zróżnicowanej floty pojazdów, a jej różnorodność dobrze im służy. TRP zapewnia obszerną ofertę ponad 60 000 części za pośrednictwem sieci 1000 dealerów w 26 krajach, dostarczając produkty do takich marek jak MAN, Mercedes, Renault, Iveco, Scania i Volvo.

Części TRP są dostarczane przez firmę PACCAR – wiodącego producenta samochodów ciężarowych na rynku – który dzięki swej pozycji wyjątkowo dobrze zna potrzeby i wymagania operatorów flot pod względem wysokiej jakości części w stosunku do ceny. Dostarczamy odpowiedni produkt w żądanym czasie.

Katalog TRP

TRP-eCatalogus-Tablet-Laptop-Phone

Kompletny asortyment części samochodów ciężarowych i przyczep można znaleźć w katalogu TRP.

Przejdź do eKalatogu TRP

Przyczepa/naczepa

Części do przyczep/naczep i nadwozi

TRP Truck trailer parts TRP Range Za każdym dobrym ciągnikiem znajduje się jakiegoś rodzaju przyczepa/naczepa lub zabudowa. Elementy te różnią się w zależności od zastosowania: od nadwozia kurtynowego lub ślizgowego po przyczepy podwójne lub podnoszone oraz zabudowy sztywne, izotermy lub chłodnie po rozwiązania do przewozu materiałów luzem. Jednak mimo że przyczepy są najczęściej produkowane lokalnie, aby spełniać wymogi poszczególnych rynków, są one montowane z części standardowych dla całej branży. Właśnie w tym miejscu ujawnia się kolejna zaleta oferty TRP, która dzięki szerokiej gamie części do przyczep spełnia dosłownie wszystkie wymogi modernizacyjne przy zachowaniu przystępnej ceny.

  • Wszystkie marki
  • Wszelkiego rodzaju materiały eksploatacyjne dla warsztatów
  • Dobra cena w stosunku do jakości produktów dostarczanych tego samego lub następnego dnia
  • Obszerny, łatwy do przeszukiwania katalog części TRP
  • Autoryzowany dealer ClimaTech, zapewniający ekonomiczną konserwację układów klimatyzacji.
  • Pełny zakres części do modernizacji przyczep i nadwozi
Jako siła napędowa gospodarki europejskiej, zestawy transportowe składające się z ciężarówki i przyczepy/naczepy przewożą wszelkie rodzaje towarów, od produktów spożywczych po maszyny, od artykułów przemysłu petrochemicznego po sprzęt elektryczny lub elektroniczny. W warunkach, które oscylują między żarem śródziemnomorskiego lata a mroźnymi północnymi zimami, między gładkimi autostradami a wyboistymi dróżkami.

Tak więc do obsługi określonych rynków potrzeba wielu różnych przyczep/naczep. Z tego powodu przyczepy/naczepy są najczęściej produkowane lokalnie, aby spełniać wymogi lokalnych rynków. Są one jednak montowane z elementów stosowanych standardowo w całej branży.

Właśnie w tym miejscu ujawnia się kolejna zaleta oferty TRP, która dzięki szerokiej gamie części do przyczep/naczep wszystkich marek (All Makes) spełnia dosłownie każde wymogi przy zachowaniu przystępnej ceny.

Arvin Meritor, BPW, Daimler Chrysler, Fruehauf, Gigant, Hendrickson, SAF oraz SMB – to tylko kilka przykładów części do przyczep/naczep wiodących producentów OEM oferowanych przez TRP. Oferta obejmuje osie, hamulce pneumatyczne, elementy zawieszenia, akcesoria holownicze, błotniki oraz inne części, których potrzebują operatorzy flot, aby utrzymać swoje pojazdy w ruchu i zmaksymalizować czas ich eksploatacji.

Katalog TRP

TRP-eCatalogus-Tablet-Laptop-Phone

Kompletny asortyment części samochodów ciężarowych i przyczep można znaleźć w katalogu TRP.

Przejdź do eKalatogu TRP

Materiały eksploatacyjne

Materiały eksploatacyjne TRP

TRP Truck trailer parts Consumables Im cięższa praca, tym intensywniejsze zużywanie. Duże samochody ciężarowe z naczepami pracują przez pięć, a nawet sześć dni w tygodniu, 48 tygodni w roku na długich trasach. Lżejsze samochody ciężarowe stosowane w dystrybucji towarów do wielu odbiorców muszą być przystosowane do częstych przystanków i ponownego rozruchu oraz pracy na biegu jałowym w przypadku jazdy w korkach, co jest dla pojazdu równie obciążające. Dlatego każda część silnika, skrzyni biegów oraz osi musi być prawidłowo smarowana, aby zapewnić prawidłową pracę wszystkich podzespołów i odpowiednią ochronę przed wysokimi temperaturami pracy.

Im cięższa praca, tym intensywniejsze zużywanie. Duże samochody ciężarowe z naczepami pracują przez pięć, a nawet sześć dni w tygodniu, 48 tygodni w roku na długich trasach. Lżejsze samochody ciężarowe stosowane w dystrybucji towarów do wielu odbiorców muszą być przystosowane do częstych przystanków i ponownego rozruchu oraz pracy na biegu jałowym w przypadku jazdy w korkach, co jest dla pojazdu równie obciążające. Dlatego każda część silnika, skrzyni biegów oraz osi musi być prawidłowo smarowana, aby zapewnić prawidłową pracę wszystkich podzespołów i odpowiednią ochronę przed wysokimi temperaturami pracy.

Dla każdego smaru, płynu, oleju lub dodatku do płynów w intensywnie eksploatowanym pojeździe TRP oferuje zatwierdzony produkt wysokiej jakości, który spełnia wymagania w zakresie serwisowania. Dostępne są również narzędzia, które umożliwiają wykonanie wszelkich czynności serwisowych i konserwacyjnych. Jakość godna zaufania w dobrej cenie.

Pełny asortyment wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych, stanowiących odpowiedź na wszelkie zapotrzebowanie w kwestii serwisowania pojazdu

  • Części zgodne ze specyfikacją i pakowane w sposób zapewniający bezpieczeństwo i higienę
  • Środki uszczelniające i kleje, które naprawdę wykonują swoje zadanie
  • Środki smarne i smary o specyfikacji dostosowanej do obciążenia
  • Środki czyszczące służące do zmywania pozostałości
TRP obejmuje również pełną ofertę wszelkiego rodzaju lakierów i elementów łączących.

Wszystkie rozwiązania i produkty TRP są testowane i zatwierdzane zgodnie z wszelkimi przepisami branżowymi i wymogami prawnymi.

Katalog TRP

TRP-eCatalogus-Tablet-Laptop-Phone

Kompletny asortyment części samochodów ciężarowych i przyczep można znaleźć w katalogu TRP.

Przejdź do eKalatogu TRP

Warsztatu

TRP – kompleksowe rozwiązanie dla potrzeb warsztatu

TRP Truck trailer parts workshop Dobrze wyposażony i zorganizowany warsztat to warunek niezbędny do zapewnienia, a także zwiększania poziomu zadowolenia klienta. Niezależnie od tego, czy konieczne jest przeprowadzenie standardowego przeglądu, czy skomplikowanej naprawy, mechanicy wykorzystują najnowsze narzędzia i sprzęt, które gwarantują klientowi wykonanie usługi o jak najwyższej jakości oraz zapewnią doskonały stan pojazdu.

Oferta TRP obejmuje kompletny asortyment wyposażenia warsztatu, w którym znajdują się wysokiej klasy narzędzia do każdego zadania. TRP zapewnia kompleksową obsługę w jednym punkcie, oferuje wszystkie niezbędne produkty – od prostych śrubokrętów po najnowocześniejsze urządzenia pomiarowe.

Przykładowo Stahlwille jest najlepszym dostawcą narzędzi na rynku. W ofercie TRP dostępna jest kompletna gama produktów tej firmy. Aby podkreślić wysoką jakość narzędzi Stahlwille, zostały one objęte programem dożywotniej gwarancji. Praca z narzędziami identycznymi, jak używane w profesjonalnych zakładach, daje poczucie bezpieczeństwa i absolutną pewność co do jakości produktu.

Jeżeli potrzeby klienta wykraczają poza podstawowe narzędzia dla mechaników i potrzebne jest gotowe rozwiązanie dla warsztatu, odpowiedzią na te wymagania jest katalog TRP. TRP współpracuje z zespołem doświadczonych inżynierów ds. wyposażenia warsztatu w celu zapewnienia właściwego doradztwa dla klientów. Nasi partnerzy posiadają wiedzę gwarantującą profesjonalne porady, niezależnie od tego, czy konieczna jest wymiana narzędzi, czy też wyposażenie całego warsztatu. Wszelkie przedsięwzięcia realizujemy w całości, od A do Z, dzięki czemu klient nie musi się o nic martwić.

TRP to odpowiedni partner, niezależnie od tego, czy potrzebny jest prosty śrubokręt, czy też nowe wyposażenie całego warsztatu. Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem, w którym znajduje się kompletna oferta wyposażenia warsztatu, lub do kontaktu z najbliższym dealerem firmy DAF.

Katalog TRP

TRP-eCatalogus-Tablet-Laptop-Phone

Kompletny asortyment części samochodów ciężarowych i przyczep można znaleźć w katalogu TRP.

Przejdź do eKalatogu TRP

Informacje n atemat

Karta MAX Card

Karta Maxcard

Karta MAX Card wydawana jest bez opłat i zapewnia szereg korzyści przy zakupie części DAF i TRP. Zarejestruj się już teraz i złóż wniosek o wydanie osobistej Karty MAX Card.

Zaloguj się lub zarejestruj Kartę MAX Card

Skontaktuj się z lokalnym dealerem firmy DAF

DAF logo on dealer building

Czy chcesz wiedzieć więcej? Dealerzy DAF z przyjemnością udzielą wszechstronnych i wyczerpujących informacji o produktach i usługach firmy DAF.

Przejdź do formularza kontaktowego