Usługi

DAF-Services

W transporcie drogowym chodzi o optymalną wydajność, więc firma DAF oferuje całkowite rozwiązanie transportowe, zaprojektowane w celu maksymalizacji dochodów na kilometr. Jest ono wspierane przez profesjonalną organizację i sieć dealerów, która pomaga klientom wybrać właściwy pojazd, sfinansować go, zachować w doskonałym stanie i nieustannie utrzymywać w ruchu.


 • Pomoc drogowa

  DAF-ITS-roadside-assistance-400
  Spełniając oczekiwania naszych klientów stworzyliśmy PTS - Ogólnopolski Serwis Samochodów Ciężarowych DAF, działający na takich samych zasadach jak ITS.

  Czytaj więcej
 • DAF MultiSupport

  DAF Multisupport mainvisual
  Oferując stałą cenę na kilometr za naprawę i konserwację, DAF MultiSupport zapewnia doskonałą jakość utrzymania floty bez niespodziewanych, wysokich kosztów. 

  Czytaj więcej
 • Usługi finansowe

  PACCAR Financial services
  Dobrze znamy naszych klientów i wspólnie z nimi poszukujemy najlepszych form wsparcia finansowego obejmujących zintegrowane usługi, takie jak naprawa i konserwacja czy ubezpieczenie pojazdów.

  Czytaj więcej
 • Części i akcesoria

  DAF Parts Genuine Parts

  Oprócz oryginalnych części zamiennych do pojazdów DAF i silników PACCAR, firma PACCAR Parts dostarcza ponad 60 000 zamienników w ramach katalogu TRP Truck & Trailer do pojazdów ciężarowych wszystkich marek oraz przyczep i naczep.

  Czytaj więcej
 • DAF EcoDrive

  DAF Driver Academy
  DAF EcoDrive zajmuje się zagadnieniami praktycznymi, pozwalającymi na maksymalizację osiągów pojazdu, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.


  Czytaj więcej
 • System DAF Connect


  Najlepszy na rynku system zarządzania flotą to gwarancja najwyższych zysków. System DAF Connect szybko udostępnia aktualne informacje o kierowcach, ciężarówkach i procesach logistycznych.

  DAF Connect

Skontaktuj się z lokalnym dealerem firmy DAF

DAF logo on dealer building

Czy chcesz wiedzieć więcej? Dealerzy DAF z przyjemnością udzielą wszechstronnych i wyczerpujących informacji o produktach i usługach firmy DAF.

Przejdź do formularza kontaktowego