System DAF Connect


Najlepszy na rynku system zarządzania flotą to gwarancja najwyższych zysków

  • Przyjazny w obsłudze interfejs internetowy z możliwością personalizacji zapewnia przejrzyste informacje o położeniu pojazdów, zużyciu paliwa, przebiegu, stopniu wykorzystania floty oraz okresów bezczynności.
  • Funkcja Live Fleet View dostarcza precyzyjnych informacji na temat położenia ciężarówek, umożliwiając optymalizację planowania działań floty, w tym odległości, tras oraz czasu jazdy.
  • Można także samodzielnie konfigurować powiadomienia emitowane w przypadku niepożądanych zmian parametrów, takich jak prędkość, trasa, położenie czy zużycia paliwa, aby umożliwić interwencję stosownie do sytuacji.

Większe zyski dzięki dostępowi do większej ilości danych


Chcesz mieć stały dostęp do informacji o swojej flocie?

Teraz jest to możliwe dzięki DAF Connect — naszemu nowemu systemowi do obsługi floty, który umożliwia zwiększenie wydajności pracowników i pojazdów.

DAF connect infographic

Bieżące informacje poprawiające efektywność działania

System DAF Connect szybko udostępnia aktualne informacje o kierowcach, ciężarówkach i procesach logistycznych. Informacje te są dostępne w Internecie 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Pomagają zwiększyć dostępność pojazdów, obniżyć koszty eksploatacji i zoptymalizować wydajność logistyczną. Poznaj nasz nowy, elastyczny system obsługi floty — niezależnie od rodzaju ładunku i lokalizacji w Europie, DAF Connect zapewni poprawę wydajności.

Kontroluj

System DAF Connect pokazuje na bieżąco dane na temat aktywności kierowców oraz stanu i osiągów pojazdów, o każdej porze i w każdym miejscu na świecie. Potrzebujesz tylko komputera stacjonarnego lub laptopa.

Działaj

System DAF Connect pokazuje aktualne położenie pojazdów, umożliwiając ocenę efektywności i obserwowanie pokonywanych tras na bieżąco. Jedno spojrzenie umożliwi Ci sprawdzenie godzin wyjazdów i przyjazdów, co zapewni optymalne wykorzystanie ciężarówek, a w efekcie poprawi wydajność pracy w skali firmy.

Przewiduj

Na podstawie informacji z DAF Connect przeglądy techniczne można jeszcze precyzyjniej dopasować do konkretnej floty i modelu biznesowego firmy. Uzyskujesz wsparcie dealera DAF, które polega na planowaniu i wykonywaniu w dogodnym terminie przeglądów oraz napraw.

Skontaktuj się z lokalnym dealerem firmy DAF