DAF EcoDrive

DAF-Driver-Academy-driver-training

Umiejętności kierowcy są kluczem do uzyskania najwyższej wydajności pojazdu. Podczas szkoleń w ramach Akademii DAF kierowcy uczą się, jak efektywniej oszczędzać paliwo i skuteczniej przewidywać sytuacje na drodze. Oznacza to niższe koszty eksploatacji i najwyższą gotowość pojazdu. Szkolenia w ramach Akademii DAF pomagają kierowcy jak najlepiej wykorzystać funkcje pojazdu ciężarowego i obniżyć zużycia paliwa o 3–5%! www.dafecodrive.pl

 

DAF Driver Academy

Zaoszczędź 3–5% na kosztach paliwa
DAF Driver Training

Cel Akademii DAF jest jasny: pomóc kierowcy osiągnąć maksymalną wydajność zużycia paliwa dzięki zrozumieniu, jak istotną sprawą jest ekonomiczna eksploatacja pojazdu. Poprawa techniki jazdy kierowcy przyczyni się do wyższego zwrotu za każdy przejechany kilometr i osiągnięcia optymalnej gotowości pojazdu.

 

Nasi instruktorzy to praktycy: wiedzą z własnego doświadczenia, jak najlepiej wykorzystać funkcje pojazdu ciężarowego. Znają branżę transportową i mogą udzielić kierowcom cennych porad, które przyczynią się także do poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy.

 

Szkolenia kierowców pojazdów DAF mogą zostać przygotowane z myślą o indywidualnych potrzebach kierowcy lub przedsiębiorstwa. Zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne można przeprowadzić w najbardziej dogodnym czasie, dopasowanym do planu pracy. Zapytaj najbliższego dealera firmy DAF o różne dostępne warianty szkoleń dla kierowców pojazdów DAF. Skorzystaj z strony lokalizatora dealerów DAF, aby znaleźć najbliższą placówkę.

 

Uzyskiwane korzyści:

  • Niższe zużycie paliwa 
  • Niższa emisja CO2
  • Większa niezawodność pojazdu
  • Wyższa wydajność pracy kierowcy
  • Poprawa bezpieczeństwa i higieny pracy kierowcy oraz mniejszy wpływ na środowisko naturalne.
  • Dłuższy czas sprawności pojazdu
 
Jak zamawiać?
Szkolenia DAF EcoDrive można zamawiać pod numerami biura DAF Trucks Polska Sp. z o.o. . Zamówienia realizowane będą w kolejności napływania zgłoszeń. www.dafecodrive.pl

Instruktażowych dla kierowców pojazdów DAF

DAF-XF-Euro-6-interior

Filmy instruktażowe dla kierowców zamieszczone w serwisie YouTube pozwolą poznać optymalne metody obsługi samochodu ciężarowego firmy DAF.

Instruktażowych dla kierowców pojazdów DAF

Skontaktuj się z lokalnym dealerem firmy DAF

DAF logo on dealer building

Czy chcesz wiedzieć więcej? Dealerzy DAF z przyjemnością udzielą wszechstronnych i wyczerpujących informacji o produktach i usługach firmy DAF.

Przejdź do formularza kontaktowego