PACCAR Financial

Stanowiąca część organizacji PACCAR Inc. firma PACCAR Financial o ponad 50-letnim doświadczeniu w branży transportowej jest głównym źródłem środków finansowania środków trwałych i wyposażenia dla wszystkich klientów PACCAR. Firma PACCAR odnosi sukcesy na całym świecie w zakresie produkcji i sprzedaży wysokiej jakości ciężarówek marki DAF, Kenworth i Peterbilt.


Co finansujemy

 • Finansowanie nowych pojazdów

  Financing new trucks

  Oferujemy profesjonalne rozwiązania w zakresie finansowania dopasowane do indywidualnych potrzeb, jak również szeroki wybór konkurencyjnych produktów finansowania, które pomogą Ci zwiększyć rentowność Twojego przedsiębiorstwa.

  Czytaj więcej
 • Finansowanie pojazdów używanych

  PF used trucks

  PACCAR Financial oferuje pełną gamę możliwości finansowania dla klientów, którzy zdecydowali się korzystać z używanych ciężarówek DAF o niewielkim przebiegu jako ich drugi właściciel. Pojazdy takie są zazwyczaj kupowane za pośrednictwem sieci dealerów DAF Trucks lub centrów sprzedaży DAF Used Truck.

  Czytaj więcej
 • Finansowanie naczep

  PF trailers

  Zapewniamy szeroką gamę opcji finansowania obejmujących wszystkie zestawy pojazdów, w tym także przyczepy, naczepy i nadwozia.

  Czytaj więcej
 • Dostępne opcje  finanowania

 • Leasing finansowy

  Gdy decydujesz się na leasing finansowy, rozkładasz koszty zakupu na stałe kwoty rat spłacanych przez określony czas (w niektórych przypadkach kwoty rat mogą być zmienne).

  Czytaj więcej
 • Leasing operacyjny

  Wybór leasingu operacyjnego oznacza, że nie kupujesz ciężarówki czy naczepy, lecz wykupujesz prawa do użytkowania pojazdu przez określony czas.

  Czytaj więcej

Informacje o firmie PACCAR Financial

PACCAR Financial

Firma PACCAR Financial, będąca częścią DAF Trucks N.V., jest profesjonalną organizacją zajmującą się finansowaniem zakupu pojazdów od 50 lat.

Czytaj więcej

Kontakt z siedzibą główną firmy PACCAR Financial

Contact-PACCAR-Financial-Europe

Wykwalifikowana kadra firmy PACCAR Financial pomoże w podjęciu właściwych decyzji.Sprawdź, w czym może pomóc firma PACCAR Financial.

Kontakt z firmą PACCAR Financial