Finansowanie nowych pojazdów

PACCAR Financial - Twój partner w zakresie finansowania i leasingu pojazdów DAF

Finansowanie nowych pojazdów

Gdy zbliża się czas zakupu kolejnej ciężarówki DAF, możesz liczyć na pomoc ze strony PACCAR Financial. Jako organizacja finansująca należąca do firmy DAF Trucks od lat wspieramy właścicieli pojazdów, którym proponujemy nowatorskie plany zakupu i leasingu z możliwością dopasowania do indywidualnych potrzeb.
Produkty finansowe oferowane przez PACCAR Financial w dużej mierze zależą od kraju. Najpopularniejszymi rozwiązaniami są leasing finansowy i operacyjny, jednak jako partner znany z indywidualnych rozwiązań wspólnie z klientem omawiamy jego potrzeby.

Nasi regionalni kierownicy ds. sprzedaży w danym kraju chętnie omówią z Tobą dostępne możliwości.

Leasing operacyjny

Przy wyborze leasingu operacyjnego, koszt zakupu zostanie rozłożony w czasie w oparciu o stałe lub w niektórych przypadkach zmienne oprocentowanie.

Czytaj więcej

Leasing finansowy

Przy wyborze leasingu finansowego, koszt zakupu zostanie rozłożony w czasie w oparciu o stałe lub w niektórych przypadkach zmienne oprocentowanie.

Czytaj więcej

Informacje na temat

Usługa MultiSupport – naprawy i konserwacja

DAF-Multisupport-mainvisual

Dzięki firmie PACCAR Financial do kontaktu leasingowego można włączyć zarówno koszty napraw i konserwacji, jak również inne usługi, takie jak ubezpieczenie samochodu ciężarowego, ubezpieczenie GAP, podatek drogowy i opłaty za winiety.

Czytaj więcej

Kontakt z siedzibą główną firmy PACCAR Financial

Contact-PACCAR-Financial-Europe

Wykwalifikowana kadra firmy PACCAR Financial pomoże w podjęciu właściwych decyzji.Sprawdź, w czym może pomóc firma PACCAR Financial.

Kontakt z firmą PACCAR Financial