Finansowanie naczep

PACCAR Financial – Twój partner w zakresie finansowania i leasingu naczep

Finansowanie przyczep i naczep

PACCAR Financial ma spore osiągnięcia w branży transportu. Dlatego poszerzamy nasze usługi o wszystkie człony zestawu pojazdów.

PACCAR Financial oferuje pełną gamę opcji do wszystkich konfiguracji ciągników siodłowych i naczep oraz samochodów ciężarowych i przyczep, np.:

  • Nadwozie kurtynowe / z plandeką
  • (Chłodzone) nadwozie skrzyniowe
  • Wywrotka
  • Platforma
  • Przyczepa kontenerowa
  • Nadwozie wymienne / demontowana skrzynia
  • Cysterna

Oprócz zapewnienia korzyści płynących z elastycznych, indywidualnie dopasowanych rozwiązań firma PACCAR Financial może także zająć się wszystkimi kwestiami związanymi z finansowaniem całego zestawu pojazdu, w tym także naczepy i zabudowy. W ten sposób umożliwia Ci obniżenie kosztów administracyjnych i polepszenie Twoich możliwości kredytowych. PACCAR Financial oferuje rozwiązania finansowe obejmujące niemal wszystkie najważniejsze marki na rynku.

Leasing operacyjny

Przy wyborze leasingu operacyjnego, koszt zakupu zostanie rozłożony w czasie w oparciu o stałe lub w niektórych przypadkach zmienne oprocentowanie.

Czytaj więcej

Leasing finansowy

Przy wyborze leasingu finansowego, koszt zakupu zostanie rozłożony w czasie w oparciu o stałe lub w niektórych przypadkach zmienne oprocentowanie.

Czytaj więcej

Informacje n atemat

Usługa MultiSupport – naprawy i konserwacja

DAF-Multisupport-mainvisual

Dzięki firmie PACCAR Financial do kontaktu leasingowego można włączyć zarówno koszty napraw i konserwacji, jak również inne usługi, takie jak ubezpieczenie samochodu ciężarowego, ubezpieczenie GAP, podatek drogowy i opłaty za winiety.

Czytaj więcej

Kontakt z siedzibą główną firmy PACCAR Financial

Contact-PACCAR-Financial-Europe

Wykwalifikowana kadra firmy PACCAR Financial pomoże w podjęciu właściwych decyzji.Sprawdź, w czym może pomóc firma PACCAR Financial.

Kontakt z firmą PACCAR Financial