Finansowanie pojazdów używanych

PACCAR Financial – Twój partner w zakresie finansowania i leasingu pojazdów

Finansowanie pojazdów używanych

PACCAR Financial oferuje pełną gamę możliwości finansowania dla klientów, którzy zdecydowali się korzystać z używanych ciężarówek DAF o niewielkim przebiegu jako ich drugi właściciel. Pojazdy takie są zazwyczaj kupowane za pośrednictwem sieci dealerów DAF Trucks lub centrów sprzedaży DAF Used Truck. 

 
Aby uzyskać więcej informacji na temat dostępności pojazdów używanych w sieci dealerów DAF, zachęcamy do skorzystania z lokalizatora pojazdów używanych.

Dostępność poszczególnych rodzajów leasingu w danym kraju zależy od lokalnych przepisów. Aby otrzymać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb, skontaktuj się z regionalnym kierownikiem ds. sprzedaży w Twoim kraju, który z przyjemnością przedstawi możliwe rozwiązania.

Leasing operacyjny

Przy wyborze leasingu operacyjnego, koszt zakupu zostanie rozłożony w czasie w oparciu o stałe lub w niektórych przypadkach zmienne oprocentowanie.

Czytaj więcej

Leasing finansowy

Przy wyborze leasingu finansowego, koszt zakupu zostanie rozłożony w czasie w oparciu o stałe lub w niektórych przypadkach zmienne oprocentowanie.

Czytaj więcej

Informacje n atemat

Usługa MultiSupport – naprawy i konserwacja

DAF-Multisupport-mainvisual

Dzięki firmie PACCAR Financial do kontaktu leasingowego można włączyć zarówno koszty napraw i konserwacji, jak również inne usługi, takie jak ubezpieczenie samochodu ciężarowego, ubezpieczenie GAP, podatek drogowy i opłaty za winiety.

Czytaj więcej

Kontakt z siedzibą główną firmy PACCAR Financial

Contact-PACCAR-Financial-Europe

Wykwalifikowana kadra firmy PACCAR Financial pomoże w podjęciu właściwych decyzji.Sprawdź, w czym może pomóc firma PACCAR Financial.

Kontakt z firmą PACCAR Financial