DAF CF Euro 6

DAF CF Euro 6 Exterior

Model DAF CF Euro 6 wyznacza standardy. Dzięki niskim kosztom eksploatacji i najwyższemu komfortowi kierowcy, a przede wszystkim niezrównanej wszechstronności. Trzy wersje kabiny, trzy wersje silnika oraz wiele konfiguracji osi i podwozia czynią z modeli : DAF CF Euro 6 rozwiązanie doskonale dopasowane do każdego typu transportu!


Szczegółowe informacje o modelu DAF CF Euro 6

 • Indywidualne dopasowanie do Twoich potrzeb

  DAF-cf-tailored-400
  Wszechstronny model firmy DAF: CF Euro 6. Idealny pojazd do wielu zastosowań. Od budownictwa do dystrybucji.

  Czytaj więcej
 • Elementy zewnętrzne

  DAF-cf-exterior-400Konstrukcja modelu DAF CF Euro 6. Solidna, elegancka i funkcjonalna. Optymalne właściwości aerodynamiczne zapewniają idealny rozkład przepływu powietrza, a tym samymniskie zużycie paliwa.

  Więcej o elementach zewnętrznych
 • Wnętrze

  DAF-cf-interior-400Pojazdy serii DAF CF mogą być wyposażone w praktyczną kabinę Day Cab, przestronną kabinę Sleeper Cab i niezwykle przestronną kabinę Space Cab o wysokościaż 223 cm. Jeszcze wyższy poziom komfortu, bezpieczeństwai łatwości obsługi.  Więcej o wnętrzu
 • Układ napędowy

  DAF-cf-driveline-400Modele CF Euro 6 są wyposażone w znakomite układy napędowe, dostępne w konfiguracji z różnymi najnowocześniejszymi silnikami PACCAR. Mają one moc od 234 do 510 KM i są wyposażone w niezwykle skuteczne hamulce silnikowe. Dostępne są ręczne skrzynie biegów z przełożeniem bezpośrednim i nadbiegiem oraz zautomatyzowane skrzynie biegów AS Tronic.

  Więcej o układzie napędowym
 • Podwozie

  DAF-cf-chassis-400
  Lekkie i mocne podwozie oznacza maksymalną ładowność i najwyższy zwrot z inwestycji. Duża sztywność podwozia i tylne zawieszenie Stabilink zapewniają stabilną jazdę.

  Więcej o podwoziu
 • CF Construction

  DAF-cf-construction-400
  Opracowano z myślą o zastosowaniach w branży budowlanej, w której pojazdy są często eksploatowane w nieutwardzonym terenie. Model CF Construction oferuje większy kąt natarcia, duży prześwit ponad powierzchnią gruntu i duże możliwości podczas jazdy terenowej.

  Czytaj więcej

 • DAF Transport Efficiency

  Your-profitability-our-aim-and-logo_pl

  DAF Transport Efficiency to nazwa naszej filozofii służącej uzyskiwaniu przez klienta jak największego zysku z każdego kilometra.

  Czytaj więcej

  Układy firmy DAF zwiększające komfort i bezpieczeństwo

  DAF-XF-Euro-6-snow-comfort-safety-940

  Firma DAF dysponuje szerokim zakresem technologii zwiększających komfort i bezpieczeństwo.

  Więcej informacji

  Skonfiguruj swoją ciężarówkę DAF

  DAF Euro 6 truck configurator

  Zawsze znajdziemy samochód DAF, który spełni wszystkie potrzeby. Skorzystaj z aplikacji DAF Truck Configurator, aby przekonać się, który samochód ciężarowy zgodny z normą Euro 6 najlepiej spełni Twoje potrzeby.

  DAF Truck Configurator

Powiązane informacje

Usługi firmy DAF

DAF services

Efektywny transport to więcej niż doskonała ciężarówka. Za każdą ciężarówką firmy DAF stoi profesjonalna organizacja i międzynarodowa sieć dealerów. Dzięki nim klienci uzyskują pomoc w zakresie wyboru właściwego pojazdu, jego finansowania i utrzymania floty w doskonałym stanie.

Czytaj więcej

Instrukcje dla kierowców DAF CF Euro 6

CF-driver-instructions_pl

Czy jeździsz samochodem ciężarowym DAF CF Euro 6?Zobacz materiały wideo zawierające instrukcje dla kierowców na kanale firmy DAF w serwisie YouTube.

Wyświetl listę odtwarzania

Skontaktuj się z lokalnym dealerem firmy DAF

DAF logo on dealer building

Czy chcesz wiedzieć więcej? Dealerzy DAF z przyjemnością udzielą wszechstronnych i wyczerpujących informacji o produktach i usługach firmy DAF.

Przejdź do formularza kontaktowego