Elementy zewnętrzne

Konstrukcja modelu DAF CF Euro 6. Solidna, elegancka i funkcjonalna. Optymalne właściwości aerodynamiczne zapewniają idealny rozkład przepływu powietrza, a tym samym niskie zużycie paliwa.

Konstrukcja

Wygląd zewnętrzny

Podczas opracowywania nowego modelu CF firma DAF wyraźnie inspirowała się walorami cieszącego się ogromnym uznaniem pojazdu XF Euro 6. Odzwierciedla to atrakcyjna stylistyka elementów zewnętrznych. Rzucający się w oczy, zintegrowany moduł górnej i dolnej kraty wlotu powietrza wyraźnie nawiązuje do innych modeli marki, podobnie jak umieszczony centralnie panel chromowany z logo DAF.

Światła zewnętrzne

Innowacja

Pierwszy samochód ciężarowy w branży, w którym opcjonalnie dostępne są reflektory z technologią LED. Oferują one najbardziej intensywne światło, najdłuższy okres eksploatacji i najniższe zużycie energii.

Aerodynamika

Aerodynamika

Podczas projektowania modelu CF firma DAF dużo uwagi poświęciła optymalizacji przepływu powietrza. Zderzak ze stali ocynkowanej ze zintegrowanymi owiewkami przyczynia się do lepszego chłodzenia silnika i obniżenia zużycia paliwa do najniższego możliwego poziomu. Przeprojektowano także błotniki, osłony boczne i fartuchy, aby zoptymalizować właściwości aerodynamiczne i zmniejszyć ilość gromadzącego się brudu.

Powiązane informacje

Instrukcje dla kierowców DAF CF Euro 6

CF-driver-instructions_pl

Czy jeździsz samochodem ciężarowym DAF CF Euro 6?Zobacz materiały wideo zawierające instrukcje dla kierowców na kanale firmy DAF w serwisie YouTube.

Wyświetl listę odtwarzania

Skonfiguruj swoją ciężarówkę DAF

DAF Euro 6 truck configurator

Zawsze znajdziemy samochód DAF, który spełni wszystkie potrzeby. Skorzystaj z aplikacji DAF Truck Configurator, aby przekonać się, który samochód ciężarowy zgodny z normą Euro 6 najlepiej spełni Twoje potrzeby.

DAF Truck Configurator

DAF Transport Efficiency

Your-profitability-our-aim-and-logo_pl

DAF Transport Efficiency to nazwa naszej filozofii służącej uzyskiwaniu przez klienta jak największego zysku z każdego kilometra.

Czytaj więcej

Skontaktuj się z lokalnym dealerem firmy DAF

DAF logo on dealer building

Czy chcesz wiedzieć więcej? Dealerzy DAF z przyjemnością udzielą wszechstronnych i wyczerpujących informacji o produktach i usługach firmy DAF.

Przejdź do formularza kontaktowego