Wnętrze

Pojazdy serii DAF CF mogą być wyposażone w praktyczną kabinę Day Cab, przestronną kabinę Sleeper Cab i bardzo przestronną kabinę Space Cab o wysokości aż 223 cm. Jeszcze wyższy poziom komfortu, bezpieczeństwa i łatwości obsługi.

Prowadzenie pojazdu

Prowadzenie pojazdu

Kabina w pojeździe DAF z serii CF to idealne miejsce pracy. Oferuje ona doskonały poziom komfortu, bezpieczeństwa i łatwości obsługi. Łatwy dostęp do kabiny, idealna pozycja kierowcy w fotelu, ergonomicznie rozlokowane elementy sterowania, system regulacji temperatury i optymalny przepływ powietrza przyczyniają się do uzyskania maksymalnej wygody podczas jazdy.

System DAF Driver Performance Assistant (DPA) pomaga kierowcy w prowadzeniu pojazdu w najbardziej ekonomiczny sposób. Główny kolorowy wyświetlacz oferuje informacje na temat zużycia paliwa, hamowania i przewidywania sytuacji na drodze, a także wskazuje optymalny moment na zmianę biegów. System DPA motywuje kierowcę do optymalnego wykorzystania możliwości modelu CF przy minimalnym nakładzie pracy.

Przestrzeń mieszkalna

Przestrzeń mieszkalna

Pojazdy serii DAF CF mogą być wyposażone w praktyczną kabinę Day Cab, przestronną kabinę Sleeper Cab i niezwykle przestronną kabinę Space Cab o wysokości aż 223 cm . Jeszcze wyższy poziom komfortu, bezpieczeństwa i łatwości obsługi. 

Spanie

Spanie

Firma DAF była zawsze liderem w dziedzinie dbania o komfort snu. W modelu DAF CF przestrzeń sypialna jest zorganizowana w przemyślany sposób, a jednoczęściowy materac jest gwarancją dobrego wypoczynku.

Powiązane informacje

Instrukcje dla kierowców DAF CF Euro 6

CF-driver-instructions_pl

Czy jeździsz samochodem ciężarowym DAF CF Euro 6?Zobacz materiały wideo zawierające instrukcje dla kierowców na kanale firmy DAF w serwisie YouTube.

Wyświetl listę odtwarzania

Skonfiguruj swoją ciężarówkę DAF

DAF Euro 6 truck configurator

Zawsze znajdziemy samochód DAF, który spełni wszystkie potrzeby. Skorzystaj z aplikacji DAF Truck Configurator, aby przekonać się, który samochód ciężarowy zgodny z normą Euro 6 najlepiej spełni Twoje potrzeby.

DAF Truck Configurator

DAF Transport Efficiency

Your-profitability-our-aim-and-logo_pl

DAF Transport Efficiency to nazwa naszej filozofii służącej uzyskiwaniu przez klienta jak największego zysku z każdego kilometra.

Czytaj więcej

Skontaktuj się z lokalnym dealerem firmy DAF

DAF logo on dealer building

Czy chcesz wiedzieć więcej? Dealerzy DAF z przyjemnością udzielą wszechstronnych i wyczerpujących informacji o produktach i usługach firmy DAF.

Przejdź do formularza kontaktowego