DAF LF Euro 6

DAF LF Euro 6

Model DAF LF oferuje wszystko, czego można oczekiwać od nowoczesnej ciężarówki dystrybucyjnej. Jego zalety to niebywała zwrotność, wygoda i znakomite właściwości jezdne. Model DAF LF doskonale radzi sobie w pracy wymagającej dużej liczby uruchomień silnika oraz szybkiego przeładunku towarów. Wnętrze zapewnia kierowcy niespotykany komfort. Dla pojazdu udostępniono szeroką gamę silników, przekładni i przełożeń tylnej osi. A wszystko to z myślą o zapewnieniu optymalnej wydajności.


Szczegółowe informacje o modelu DAF LF Euro 6

Powiązane informacje

Instrukcje dla kierowców DAF LF Euro 6

DAF-LF-Euro-6-driver-instructions-400

Czy jeździsz samochodem ciężarowym DAF LF Euro 6?Zobacz materiały wideo zawierające instrukcje dla kierowców na kanale firmy DAF w serwisie YouTube.

Wyświetl listę odtwarzania

Usługi firmy DAF

DAF services

Efektywny transport to więcej niż doskonała ciężarówka. Za każdą ciężarówką firmy DAF stoi profesjonalna organizacja i międzynarodowa sieć dealerów. Dzięki nim klienci uzyskują pomoc w zakresie wyboru właściwego pojazdu, jego finansowania i utrzymania floty w doskonałym stanie.

Czytaj więcej

Skontaktuj się z lokalnym dealerem firmy DAF

DAF logo on dealer building

Czy chcesz wiedzieć więcej? Dealerzy DAF z przyjemnością udzielą wszechstronnych i wyczerpujących informacji o produktach i usługach firmy DAF.

Przejdź do formularza kontaktowego