Wnętrze

Wnętrze kabiny to królestwo kierowcy. Nikt nie pamięta o tym bardziej niż DAF. Kabina Super Space Cab modelu DAF XF ma objętość 12,6 metra sześciennego i jest największą kabiną wśród dostępnych na rynku.

Prowadzenie pojazdu

Kierowcy zasługują na wszystko co najlepsze

Tworząc samochód ciężarowy przyszłości trzeba wybiegać myślą w przyszłość. Dlatego zaczęliśmy od przemyślenia, czego mogą w przyszłości oczekiwać kierowcy. Zapewnienie większego komfortu i bezpieczeństwa. Inne podejście do stanowiska pracy kierowcy.

Jeżeli w dzisiejszych czasach każdy może pracować w swoim pokoju, dlaczego nie mógłby tak pracować kierowca? Może to wydawać się dziwne. Ale to właśnie zrobiliśmy: zmieniliśmy stanowisko robocze kierowcy w jego własny pokój.

Przestrzeń mieszkalna

Przestrzeń mieszkalna

Pojazd DAF XF oferuje wyjątkowo dużo przestrzeni. Miejsce pracy i przestrzeń mieszkalna obejmują łącznie 12,6 m3 przy wysokości 2,25 m. Pod tym względem kabina Super Space Cab nie ma sobie równych. Jeżeli Twoje bagaże nie mieszczą się w kabinie firmy DAF, po prostu masz ich za dużo. W kabinie Super Space Cab modelu XF znajdują się schowki o pojemności przekraczającej 1000 l, podzielone na praktyczne strefy.

Spanie

Śpi się jak w domu… a nawet lepiej

W firmie DAF wiemy, że wypoczęty kierowca prowadzi bezpieczniej. Dlatego leżanki w pojazdach firmy DAF zawsze należały do najlepszych. Ma długość 2,20 m, a grubość 16 cm. W grubym materacu ze sprężynami w osłonach znajduje się prawie 900 sprężyn ze stali nierdzewnej, podzielonych na trzy strefy komfortu. Szerokość pośrodku wynosi 80 cm, a za fotelami 70 cm. To gwarancja perfekcyjnego wypoczynku.

 

Powiązane informacje

Instrukcje dla kierowców DAF XF Euro 6

PL Driver Instructions

Czy jeździsz samochodem ciężarowym DAF XF Euro 6?Zobacz materiały wideo zawierające instrukcje dla kierowców na kanale firmy DAF w serwisie YouTube.

Wyświetl listę odtwarzania

Skonfiguruj swoją ciężarówkę DAF

DAF Euro 6 truck configurator

Zawsze znajdziemy samochód DAF, który spełni wszystkie potrzeby. Skorzystaj z aplikacji DAF Truck Configurator, aby przekonać się, który samochód ciężarowy zgodny z normą Euro 6 najlepiej spełni Twoje potrzeby.

DAF Truck Configurator

DAF Transport Efficiency

Your-profitability-our-aim-and-logo_pl

DAF Transport Efficiency to nazwa naszej filozofii służącej uzyskiwaniu przez klienta jak największego zysku z każdego kilometra.

Czytaj więcej

Skontaktuj się z lokalnym dealerem firmy DAF

DAF logo on dealer building

Czy chcesz wiedzieć więcej? Dealerzy DAF z przyjemnością udzielą wszechstronnych i wyczerpujących informacji o produktach i usługach firmy DAF.

Przejdź do formularza kontaktowego