LF interior with driver

Wzór do naśladowania pod względem komfortu kierowcy

Wygoda kierowcy przekłada się na jego lepszą pracę. Z tego powodu wnętrze stanowi istotny element nowego modelu LF. Od chwili wejścia do kabiny kierowca może cieszyć się najwyższym poziomem komfortu, łatwości obsługi i bezpieczeństwa.

LF interior

Doskonałe środowisko pracy

Deska rozdzielcza ma atrakcyjny wygląd i jest bogato wyposażona, a dodatkowo zapewnia maksymalną łatwość użytkowania. Wszystkie elementy sterujące znajdują się pod ręką i są logicznie zorganizowane według funkcji. Z kolei doskonały układ ogrzewania i wentylacji sprawia, że temperatura wnętrza szybko osiąga odpowiedni poziom — jest to idealne rozwiązanie, gdy kierowca opuszcza kabinę wiele razy w ciągu podróży.
New-LF-DIP

Udoskonalony system informacji dla kierowcy

Estetyczna i czytelna tablica przyrządów ma teraz nowe czcionki i stylistykę. Wyświetlacz tablicy przyrządów prezentuje więcej informacji, poprawiając wygodę i wydajność kierowcy. Dodatkowo ustawienia zostały tematycznie pogrupowane, a asystent wydajności kierowcy (DPA) oferuje jeszcze więcej porad w zakresie ekonomicznej jazdy.
New-LF-storage-space

Bardzo przestronne schowki

W nowym modelu LF zaprojektowano wiele możliwości przechowywania: przestronny, zamykany schowek nad komorą silnika, kieszenie boczne w panelach drzwiowych oraz dwa duże schowki nad przednią szybą. Kabina Day Cab w wersji wydłużonej i kabina Sleeper Cab mają w standardzie trzy dodatkowe schowki za fotelami — jeden o pojemności 23 l i dwa o pojemności 39 l.
new-daf-LF-steering-wheel

Ergonomiczna konstrukcja

Regulacja kierownicy wielofunkcyjnej umożliwia ustawienie jej w najlepszej pozycji do jazdy. Jest ona wyposażona w wbudowane przełączniki, które służą do obsługi tempomatu, hamulca silnikowego i systemu głośnomówiącego TruckPhone. W zasięgu ręki znajdują się także elementy sterujące klimatyzacją i podwójne gniazdo DIN do opcjonalnego systemu Truck Navigation Radio.
New-LF-seats

Fotel z szerokim zakresem regulacji

Nowy model LF ma niezwykle wygodny fotel kierowcy umożliwiający wielostopniową regulację: do 210 mm wzdłuż i 120 mm wzwyż. Sprawia to, że kierowca może dopasować pozycję fotela do swojego wzrostu. Dostępny jest także fotel z zawieszeniem pneumatycznym z opcjonalnym ogrzewaniem.