LF City

Model LF City 7,5 t


Idealna ciężarówka do dystrybucji miejskiej

Intensywne poruszanie się w ruchu miejskim z częstym uruchamianiem i zatrzymywaniem tworzy specjalne wymagania względem operatorów i ich pojazdów. Dlatego firma DAF pracowała model LF City. Nowy, wydajny i dynamiczny silnik PACCAR PX-4 o pojemności 3,8 l zoptymalizowany do pracy w mieście w połączeniu z niedoścignioną zwrotnością i niską masą własną sprawiają, że model LF firmy DAF jest unikatowy w swojej klasie. Możliwości samochodu ciężarowego połączone ze zwrotnością furgonetki.

Optymalna pojemność skokowa silnika

Jedną z najważniejszych innowacji wprowadzonych w serii LF jest nowy silnik PACCAR PX-4 o pojemności 3,8 l, który jest dostępny dla wersji 7,5-tonowej tego nowego modelu. Firma DAF wprowadza nowy, specjalny silnik LF City do lekkich prac przy dystrybucji miejskiej, w których najlepiej sprawdza się jednostka o pojemności skokowej poniżej 4,0 l.

Zalety pojazdu LF City 7,5 t

Zwrotność

Maksymalny kąt skrętu koła o wartości 53° sprawia, że promień skrętu modeli LF jest najmniejszy w tej klasie. Nie trzeba dodawać, że obsługa kierownicy odbywa się bez wysiłku. Poza tym model LF zapewnia idealny kompromis między wymiarami kabiny a miejscem dostępnym w jej wnętrzu.

Łatwe łączenie

Układy elektryczne i elektroniczne można z łatwością podłączyć do układów zabudowy, co pozwala zapewnić odpowiednie funkcjonowanie aplikacji pojazdu, które wyświetlają przejrzyste komunikaty na tablicy przyrządów DAF.

Ładowność

Dzięki najniższej masie podwozia w swojej klasie oraz dziewięciu różnym rozstawom osi (aż do 5,00 m) można uzyskać imponujące obciążenie maksymalne. Zapewnia to elastyczną bazę dla wszelkich zastosowań.

Bezpieczeństwo

Model LF można zamówić z różnymi funkcjami bezpieczeństwa, takimi jak tempomat adaptacyjny z układem ostrzegania przed kolizją przodem pojazdu i zaawansowanym elektronicznym układem hamulcowym, szybą widoku na krawężnik czy układem ostrzegawczym cofania, które zapewniają bezpieczne manewrowanie w miejskim środowisku. Dostępne są także poduszka powietrzna i gaśnica, które podnoszą bezpieczeństwo w sytuacjach awaryjnych.

LF City LHD
LF City

Atrakcyjny wygląd

Atrakcyjna konstrukcja przedniego panelu kabiny z masywną kratą, logiem DAF umieszczonym po środku i duża przestrzeń na oznakowanie firmy przewozowej. Nowoczesne, przestronne wnętrze z inteligentnie zaprojektowaną deską rozdzielczą. Elementy sterujące znajdują się pod ręką i są logicznie pogrupowane według funkcji. Skupiono się na ich praktyczności, przez co kabina zapewnia idealne miejsce do pracy.
LF City

Widoczność

Duże lusterka i szyby zapewniają doskonałą widoczność, a opcjonalna szyba widoku na krawężnik w drzwiach pasażera poprawia bezpieczeństwo i ułatwia kierowcy obserwowanie rowerzystów i pieszych poruszających się obok kabiny.
New-LF-DIP

Inteligencja

Wyświetlacz główny dostarcza informacji w domyślnym języku karty kierowcy. Wbudowany DAF Driver Performance Assistant pozwala kierowcy prowadzić pojazd w możliwie najwydajniejszy sposób.
LF City

Łatwy dostęp

Niska podłoga w połączeniu z wygodnymi stopniami, drzwiami o szerokim kącie otwierania (90°) i owiewkami narożnymi, które chronią klamki przed zabrudzeniami, ułatwiają dostęp do pojazdu.
LF City

Wytrzymałość

Klosze reflektorów ze szkła Lexan, zderzak z ocynkowanej stali oraz antypoślizgowe aluminiowe stopnie z funkcją podświetlania po otworzeniu drzwi zmniejszają prawdopodobieństwo wypadków i zwiększają bezpieczeństwo użytkownika.

Pokaż specyfikacje

Czy chcesz dowiedzieć się więcej na temat modelu DAF LF City? Skontaktuj się z lokalnym dealerem firmy DAF