DAF-merchandising-assortiment-Overview_

Kolekcja DAF

Odwiedź nasz sklep DAF, w którym znajdziesz czapki, kurtki, zegarki, miniaturowe modele i wiele innych produktów.

Nowe modele serii XF, CF i LF


Czysta doskonałość

Zwiększona moc jezdna, mniejsze zużycie paliwa i łatwość zabudowy nadwozia. Wszystko to składa się na najlepszy na rynku poziom wydajności transportu. Niezależnie od tego, czy potrzebny jest pojazd do transportu długodystansowego, cz też dystrybucyjny lub budowlany. Niezależnie od tego, czy potrzebny jest pojazd ze sztywną zabudową, czy też ciągnik z dwiema, trzema lub czterema osiami. Firma DAF oferuje najlepsze rozwiązanie dostosowane do każdego zastosowania.

 • New CF Lineup

  Nowy CF


  Wszechstronny model firmy DAF. To idealny pojazd do wielu zastosowań: od pracy z materiałami budowlanymi do dystrybucji. Solidny, mocny i wydajny. Indywidualnie dopasowane rozwiązania dla wszystkich potrzeb transportowych.

  Czytaj więcej
 • New xF Lineup

  Nowy XF


  Nowy punkt odniesienia w dziedzinie transportu długodystansowego. Pojazd ten, opracowany pod kątem maksymalnej wydajności transportu, został wyposażony w wydajne silniki PACCAR i przemyślane podwozie, a jego dodatkowymi zaletami jest atrakcyjny wygląd zewnętrzny i przestronne wnętrze.

  Czytaj więcej
 • New LF Lineup

  Nowy model LF


  Doskonała zwrotność i dostępność oraz pierwszorzędne właściwości jezdne. Model LF doskonale radzi sobie w pracy wymagającej dużej liczby uruchomień silnika oraz szybkiego przeładunku towarów. 

  Czytaj więcej

Szybkie przejście do...

DAF-3D-truck-configurator

Stwórz swój pojazd

Rozpocznij w tym miejscu, aby znaleźć optymalne rozwiązanie DAF dla określonych potrzeb transportowych.

Driver visual

Informacje dla kierowców

Obejrzyj nasze filmy instruktażowe dla kierowców lub pobierz podręcznik użytkownika, aby odpowiednio przygotować się do obsługi pojazdu ciężarowego DAF.

Banner-DAF-Pressespiegel-200

Lepszy serwis, lepszy DAF

Zapewniamy bezpieczeństwo i niezawodność pojazdu ciężarowego przez cały czas. Składająca się z ponad 1000 placówek sieć dealerów DAF zapewnia duży poziom wygody, a przy tym pozwala zaoszczędzić pieniądze.

DAF Bockstark – Das Trucker Workout

Karta MAX Card

Karta MAX Card wydawana jest bez opłat i zapewnia szereg korzyści przy zakupie części DAF i TRP. Zarejestruj się już teraz i złóż wniosek o wydanie osobistej Karty MAX Card.

Wyszukaj najbliższego dealera DAF

Poland


 • DAF Trucks Polska SP. z o. o.
 • Ul. Krakowiaków 48
  02-255 Warsaw