Pakiet Ultimate to najwyższa jakość transportu

 

Firma DAF od zawsze należy do liderów branży transportowej w dziedzinie całkowitych kosztów posiadania dzięki koncentrowaniu się na wydajności, bezpieczeństwie i komforcie kierowcy. Wprowadzenie pakietu Ultimate DAF przenosi modele XF i CF na najwyższy poziom doskonałości, ponieważ nie tylko zapewnia niedościgniony komfort kierowcy, ale także spełnia wymagania managerów i właścicieli flot. Oczywiście, troska o środowisko naturalne jest integralną częścią tego pakietu.

 
 
Kontakt
 
 

Pakiet Ultimate DAF

Pakiet Ultimate DAF do pojazdów XF i CF obejmuje wiele funkcji, które
podnoszą bezpieczeństwo, wydajność i komfort kierowcy. 

 

  • Reflektory LED

  • Automatyczne sterowanie układem klimatyzacji kabiny

  • Układ monitorowania stanu akumulatora

  • Układ monitorowania ciśnienia w ogumieniu (TPMS)

  • Zasilanie akcesoriów

  • Tempomat przewidujący (PCC)

  • Zespół świateł tylnych z diodami LED

 
Download the leaflet
 
 
 
 

Pakiet Ultimate+

Transportowcy, którzy chcą jeszcze bardziej podnieść wydajność, bezpieczeństwo i komfort kierowcy, mogą wybrać pakiet Ultimate+, który obejmuje system zarządzania flotą DAF Connect oraz kontrakt serwisowy DAF MultiSupport Flex Care*.

Wybierz pakiet Ultimate+ i wykorzystaj w pełni możliwości pojazdu ciężarowego dzięki najnowocześniejszym technologiom.

* Kontrakt serwisowy DAF MultiSupport Flex Care: oprócz pomocy w razie awarii, usługa Flex Care obejmuje pełną obsługę zapobiegawczą oraz wymagane naprawy i wymiany części eksploatacyjnych całego pojazdu. Dostępna jest również możliwość rozszerzenia do pakietu Full Care.

 
DAF Connect

DAF Connect

Pakiet Ultimate+ obejmuje DAF Connect. Ten system zarządzania flotą zapewnia wgląd w czasie rzeczywistym w wydajność kierowców, pojazdów i procesów logistycznych. A teraz, dzięki funkcjom otwartej platformy, można nadal korzystać z posiadanego systemu zarządzania flotą i bezproblemowo integrować dane DAF Connect z systemami administracyjnymi. Funkcja monitorowania stanu pojazdu umożliwia sprawdzanie wszelkich pilnych ostrzeżeń za pośrednictwem pulpitu DAF Connect.

Aplikacja DAF Connect umożliwia kierowcom porównywanie wydajności ich pojazdów i pojazdów innych kierowców. Wszystko to pomaga lepiej oceniać sytuację, podejmować właściwe działania w celu zapobiegania przestojom i utrzymywać pojazd ciężarowy w ruchu. Ponadto funkcja zdalnego pobierania danych z tachografu zapewnia managerom floty łatwy wgląd w czas pracy kierowców w celu zapewnienia zgodności z przepisami.

 
DAF_CF_with_Ultimate_Package

Pakiet Ultimate to ewolucja wiodąca do doskonałości

 

Pakiet Ultimate to wydajność

Wydajność transportu ma kluczowe znaczenie. Na tym polu firma DAF Trucks od dawna wyznacza standardy. Dzięki programowi ciągłej optymalizacji mamy obecnie najbardziej wydajne pojazdy na rynku, co pozwala obniżyć zużycie paliwa do niespotykanego wcześniej poziomu. Na przykład system monitorowania ciśnienia w ogumieniu nieustanne kontroluje ciśnienie opon, co pomaga redukować zużycie paliwa do najniższego możliwego poziomu. Ponadto tempomat przewidujący określa jakie warunki jazdy będą panować na odcinku do 2 kilometrów. Informacje te, wraz z optymalnym wykorzystaniem energii kinetycznej pozwalają dodatkowo zaoszczędzić do 4% paliwa.

Pakiet Ultimate to komfort kierowcy

Pakiet Ultimate DAF obejmuje nowe funkcje podnoszące komfort kierowcy. Układ automatycznej klimatyzacji utrzymuje w kabinie optymalną temperaturę niezależnie od warunków jazdy. Dodatkowe zasilanie akcesoriów pozwala wyposażać kabiny we wszystkie elementy podnoszące komfort podczas dłuższych postojów, takie jak układ klimatyzacji postojowej TRP, mikrofalówka, lodówka i telewizor. Wyższy komfort jazdy przekłada się na bezpieczniejszą jazdę, niższe zużycie paliwa, niższe koszty eksploatacji i wyższą dostępność pojazdów.

 

Pakiet Ultimate to bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to nasz najważniejszy priorytet. Dlatego wprowadziliśmy wiele ważnych udoskonaleń i innowacji, takich jak zaawansowany awaryjny układ hamulcowy (AEBS-3). Pakiet Ultimate DAF zapewnia maksymalną widoczność i najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas jazdy w dzień i w nocy dzięki przednim i tylnym światłom LED oraz standardowym światłom do jazdy dziennej.

DAF-XF-CF-Ultimate-Truck-01
 
vehicle availability

Pakiet Ultimate to eliminowanie przestojów

Najnowsze modele DAF XF i CF już teraz oferują wysoką dostępność pojazdów dzięki takim funkcjom, jak szkolenia DAF dostosowane do indywidualnych potrzeb kierowców i monitorowanie stanu pojazdu. Pakiet Ultimate zapewnia jeszcze dłuższy czas pracy bez przestojów dzięki systemowi zarządzania energią akumulatora, który monitoruje stan baterii w celu jeszcze skuteczniejszego skracania czasu przestojów.

environmental impact

Pakiet Ultimate to dbałość o środowisko

Technologia niskoemisyjnych silników wysokoprężnych to część składowa naszej filozofii rozwoju. Modele XF i CF mogą pracować na paliwach alternatywnych, takich jak bezzapachowy i biodegradowalny syntetyczny olej napędowy HVO, co pozwala obniżyć emisję spalin bez jakichkolwiek adaptacji technicznych i bez obniżania wydajności pojazdu.

 
 
 
 

Kompletne rozwiązanie transportowe

Efektywny transport to nie tylko doskonały pojazd ciężarowy. Dlatego DAF oferuje kompleksowe rozwiązania transportowe. Ogromną zaletą firmy jest profesjonalna organizacja i międzynarodowa sieć dealerów. Dzięki nim klienci uzyskują pomoc w zakresie wyboru właściwego pojazdu, jego finansowania i utrzymania floty w doskonałym stanie.

DAF Services