DAF Connect Webshop

Sklep internetowy DAF Connect

Zarządzaj swoimi subskrypcjami za pomocą kliknięcia myszą

 

Sklep internetowy DAF Connect

Nowa funkcja w portalu DAF Connect to sklep internetowy, który pomaga zarządzać subskrypcjami DAF Connect za jednym kliknięciem myszki. Dzięki temu umowy mogą być rozszerzane o dodatkowe usługi on-line, co zwiększa łatwość obsługi i wydajność. Za pośrednictwem portalu DAF Connect można również szybko dokonać zakupu dostępnych w nim aplikacji zewnętrznych.

 

 

Pakiety danych DAF

Za pośrednictwem sklepu internetowego DAF Connect można zamówić miesięczne lub roczne subskrypcje pakietów danych DAF. Umożliwia to wzbogacenie danych procesów logistycznych o dane DAF Connect, takie jak dostępność pojazdu, zużycie paliwa i dane dotyczące wydajności jazdy, a także integrację danych wejściowych z systemów innych firm. Zapewnia to stały wgląd w wydajność poszczególnych pojazdów ciężarowych, flot, kierowców i procesów logistycznych – w dowolnym miejscu i czasie.

Pakiety danych DAF są oparte na standardach rFMS, dzięki czemu mogą być używane we wszystkich pojazdach ciężarowych i zainstalowanych urządzeniach.

 

Podstawowy pakiet danych DAF

Pakiet podstawowy działa na rFMS 1.0 i przesyła różne elementy danych do bazy danych zarządzania flotą co 5 minut. 

Zaawansowany pakiet danych DAF

Pakiet zaawansowany idzie o krok dalej, oferując użytkownikom rFMS 2.0 informacje z wielu innych elementów danych, w tym przesyłanie w czasie rzeczywistym sygnałów wyzwalających, takich jak: wł./wył. zapłonu, wł. przystawki PTO, aplikacja zewnętrzna w użyciu.

 
 
Jorg
„Sklep internetowy ułatwia zarządzanie subskrypcjami i aplikacjami zewnętrznymi. Pulpit nawigacyjny online pokazuje w skrócie, jakie aplikacje można dokupić lub rozszerzyć”.

Jorg Wijnands
Menedżer ds. marketingu w DAF Connect
.

 

 

Aplikacje zewnętrzne

W sklepie internetowym DAF Connect można znaleźć również szeroką gamę aplikacji zewnętrznych. Dzięki otwartej platformie DAF Connect inne firmy, np. dostawcy zarządzania flotą czy producenci opon, mogą pobierać dane bezpośrednio z serwisu Connect. Zmniejsza to liczbę kosztownych modułów sprzętowych w pojeździe i umożliwia integrację typu plug-and-play, a w rezultacie obniża całkowity koszt użytkowania.

 

Jedno źródło danych

Otwarta platforma DAF Connect pokazuje ogromne zalety systemu DAF Connect w porównaniu z innymi systemami zarządzania flotą. Zapewnia dostęp do jednego źródła danych, znacznie upraszczając integrację krytycznych strumieni danych i danych wejściowych innych firm. W oparciu o zaufane partnerstwo między stronami trzecimi a firmą DAF ta platforma umożliwia łatwą integrację z istniejącymi systemami zarządzania flotą (FMS) lub systemami zarządzania transportem (TMS), które są już wykorzystywane w firmie klienta.

 

Aby uzyskać więcej informacji, należy skontaktować się z DAF Connect

Prosimy o kontakt w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących DAF Connect. Prosimy o przesłanie zapytania za pomocą formularza kontaktowego.

Więcej informacji o DAF Connect
 
DAF-Connect-CTA-Contact-2
 
DAF Connect

DAF Connect w szczegółach

DAF Connect to platforma stworzona po to, aby zwiększać dyspozycyjność pojazdów, obniżać koszty operacyjne, usprawniać działania logistyczne i zapewniać użytkownikowi maksymalną elastyczność. Portal DAF Connect bezpośrednio wyświetla ważne informacje dotyczące działalności, bez względu na wielkość floty.

Dowiedz się więcej o DAF Connect