ProudDAF Lori Negri

Lori Negri

„Ja i mój DAF jesteśmy dla siebie stworzeni”.

 

„Moją największą miłością jest rodzina, ale ciężarówka jest zaraz na drugim miejscu”.

 

Lori Negri od ponad 35 lat pracuje jako kierowca pojazdu ciężarowego. Jak sam mówi, możliwość podróżowania po Brazylii to dla niego prawdziwy zaszczyt.  Dodaje, że zawód kierowcy pojazdu ciężarowego to najpiękniejsza możliwa profesja, szczególnie w jego rozległym i zróżnicowanym kraju. 

Cztery lata temu Lori wymienił swoją ciężarówkę na model DAF. Wówczas była to stosunkowo nowa marka na wysoce konkurencyjnym brazylijskim rynku pojazdów ciężarowych. Lori znał ją jednak już wcześniej. Dowiedział się więcej o pojazdach DAF na długo przed ich wprowadzeniem na rynek brazylijski, między innymi poprzez oglądanie filmów. Gdy w Campo Grande otwarto placówkę dealerską DAF, Lori nie zwlekał, by odbyć jazdę próbną. To była miłość od pierwszego wejrzenia. 

„Zachwyciły mnie komfort, moc i wytrzymałość” — mówi Lori. „Moją największą miłością jest rodzina, ale ciężarówka jest zaraz na drugim miejscu”.

Dzięki pojazdowi DAF Lori czuje się szczęśliwy. „Czas, który wcześniej spędzałem na konserwacji i naprawach moich ciężarówek, mogę teraz przeznaczyć na coś innego. To oznacza, że mogę częściej i dłużej przebywać w gronie rodzinnym”.

„W moich żyłach płynie paliwo, a droga to całe moje życie” — podsumowuje. „Ja i mój DAF jesteśmy dla siebie stworzeni”.

 

Lori Negri,
kierowca pojazdu ciężarowego

ProudDAF Lori Negri teaser
ProudDAF
 
 


Chcesz zobaczyć swoją historię online?

Wyślij nam swoją historię DAF, a my podzielimy się Twoją dumą.


 
 

Warto również przeczytać: