PACCAR Electric charging station

Stacje ładowania do wszystkich pojazdów elektrycznych

 

Do oferty PACCAR Parts trafiają właśnie stacje ładowania, które będą wspierać proces globalnego wprowadzania pojazdów z napędem elektrycznym. Ładowarki te zostały zaprojektowane tak, by w każdych warunkach bezproblemowo współpracowały z elektrycznymi pojazdami ciężarowymi DAF, a także umożliwiały ładowanie innych elektrycznych pojazdów użytkowych.

  • Ładowanie pojazdów elektrycznych spełniające potrzeby transportowe
  • Najlepszy wybór do modelu DAF LF/CF Electric — obecnie i w przyszłości
  • Złącze CCS2 EU: nadaje się również do innych pojazdów użytkowych z napędem elektrycznym
  • Kompleksowa obsługa: pełny serwis przez 2 lata
  • Certyfikat CE potwierdzający najwyższe standardy bezpieczeństwa
  • Bezprzewodowe aktualizacje i modernizacje oprogramowania
 
 

Ładowarki o mocy 120 kW i 180 kW zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wygodnego i szybkiego ładowania wszystkich pojazdów z napędem elektrycznym. Są przeznaczone dla flot pracujących na wielu trasach, a nawet na wielu zmianach. Urządzenie o mocy 180 kW umożliwia naładowanie większości pojazdów ciężarowych w czasie krótszym niż cztery godziny.

Większość ładowarek o mocy od 120 kW jest w stanie równolegle ładować akumulatory kilku pojazdów. Dla operatorów flot pojazdów z napędem elektrycznym ładowarka o mocy 350 kW stanowi rozwiązanie, które pozwala bardzo szybko ładować jeden pojazd z pełną mocą znamionową lub podzielić moc między dwa pojazdy. Ładowarka o mocy 180 kW może rozdzielić moc nawet na trzy stanowiska.

DAF-CF-Electric-COLLAGE

Wszystkie stacje ładowania pojazdów z napędem elektrycznym są objęte dwuletnią gwarancją. Większość ładowarek obsługuje uwierzytelnianie RFID lub PIN oraz połączenie z siecią komórkową w oparciu o dwuletni abonament. Ładowarki wymagają zawarcia dwuletniej umowy serwisowej. 

Klienci mogą nabywać ładowarki u dealerów DAF i w punktach sprzedaży TRP na całym świecie, wybierając spośród wielu szybkich modeli na prąd stały o napięciu do 1000 V DC. PACCAR Parts oferuje indywidualne podejście do rozwiązań do ładowania, co pozwala optymalnie dobierać opcje ładowarek o mocy od 20 kW do 360 kW. Dostępne są także ładowarki mobilne dające maksymalną elastyczność — model o mocy 50 kW zapewnia skuteczne wsparcie codziennej eksploatacji pojedynczego średniego lub ciężkiego pojazdu ciężarowego.