Download
  • 28 czerwca 2019
  • Eindhoven
 

Najlepsze produkty TRP na lato

Przez ostatnie 25 lat marka TRP rozwinęła imponująco szeroki asortyment, który obejmuje również wiele produktów potrzebnych w sezonie letnim.

 
TRP Products Summer
 

Zapraszamy do zapoznania się z produktami TRP niezbędnymi w sezonie letnim:

Układ klimatyzacji postojowej

Klimatyzator postojowy TRP to świetne rozwiązanie, które utrzymuje niską temperaturę w kabinie przy wyłączonym silniku, co szczególnie przydaje się w nocy. System umożliwia obniżenie zużycia paliwa, zaś łatwość obsługi gwarantuje wygodę podczas odpoczynku.

Lodówka szufladowa / komora chłodząca

Z myślą o wszystkich kierowcach, którzy lubią orzeźwiające napoje lub potrzebują chłodu do przechowywania żywności, oferujemy komorę chłodzącą TRP. Idealnie wpasuje się ona do wnętrza kabiny. Wyposażona jest w automatyczne oświetlenie wnętrza i dwa uchwyty na kubki w górnej części. Można ją również dostosować do własnych potrzeb dzięki regulacji temperatury w zakresie od +5°C do -16°C.

Pióro wycieraczki szyby przedniej

Pióra wycieraczek TRP zapewniają doskonałą widoczność i bezpieczeństwo podczas jazdy. Wytrzymała guma zachowuje swoje właściwości nawet w wysokich temperaturach, przy dużym zapyleniu i w warunkach ekstremalnych.

Letni płyn do spryskiwaczy

W sezonie letnim szyba przednia wystawiona jest na działanie różnych żywiołów, dlatego przydatny jest płyn do spryskiwaczy przystosowany specjalnie do tej pory roku. Letni płyn do spryskiwaczy TRP został stworzony z myślą o łatwym usuwaniu owadów bez pozostawiania smug na szybie przedniej.

Środek do usuwania owadów

Wyższe temperatury oznaczają więcej trudnych do usunięcia owadów na pojeździe. Środek do usuwania owadów TRP można bezpiecznie stosować na powierzchniach szklanych, chromowanych, z tworzyw sztucznych oraz lakierowanych — usuwa z nich wszystkie pozostałości insektów.

Szampon do pojazdów ciężarowych

Pierwsze wrażenie jest zawsze kluczowe, należy więc zadbać o czystość pojazdu. Więcej kurzu i pyłków w powietrzu oraz wyższe temperatury wiążą się z potrzebą regularnego czyszczenia pojazdu w sezonie letnim. Szampon do pojazdów ciężarowych TRP jednocześnie czyści, konserwuje i nadaje połysk.

Filtr układu klimatyzacji

Wilgoć, zanieczyszczenia lub drobiny krążące w układzie klimatyzacji mogą być przyczyną jego uszkodzeń. Filtr zapewnia wydajne funkcjonowanie układu, dlatego należy regularnie go sprawdzać i wymieniać w razie potrzeby.

Filtr kabinowy powietrza TRP

Dzięki filtrowi kabinowemu TRP kierowca może cieszyć się czystym powietrzem podczas prowadzenia oraz odpoczynku. Zapobiega on przedostawaniu się do kabiny kurzu, pyłków i innych zanieczyszczeń. Tylko regularna wymiana filtra zapewnia optymalną wydajność.

Chcecie uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat produktów TRP?

Dealer DAF pomoże dobrać produkty najlepiej dopasowane do indywidualnych potrzeb. Więcej informacji na temat produktów TRP można znaleźć na stronie www.trp.eu.