Modele DAF Euro 6

Zwiększona moc i moment obrotowy, mniejsze zużycie paliwa i łatwość zabudowy podwozia. Wszystko to składa się na najlepszy na rynku poziom wydajności transportu. Niezależnie od tego, czy potrzebny jest pojazd do transportu długodystansowego, dystrybucji czy zastosowań budowlanych. Oferta DAF to kompletna gama samochodów ciężarowych oraz ciągników siodłowych z dwiema, trzema lub czterema osiami. Pojazdy ciężarowe DAF oferują najlepsze rozwiązania dostosowane do każdego zastosowania. Dealer DAF przeprowadza klienta przez proces wyboru za pomocą najnowocześniejszych aplikacji, dzięki czemu specyfikacje pojazdu dokładnie odpowiadają jego zastosowaniu.

 
 
 
 


Najwyższa wydajność transportu

Czerpiąc inspirację z naszej filozofii DAF Transport Efficiency wyposażamy wszystkie nasze pojazdy ciężarowe w wiele innowacji, wznosząc je na zupełnie nowy poziom doskonałości. Zoptymalizowaliśmy układy napędowe. Najnowsze silniki PACCAR zapewniają wyjątkową moc jezdną oraz najwyższą wydajność. Szeroka gama wysokowydajnych skrzyń biegów zapewnia płynną zmianę biegów i doskonałą zwrotność. Wysokowydajne tylne osie pomagają w uzyskaniu niższego zużycia paliwa. Efektem jest najlepsza w branży wydajność paliwowa rzędu 7% podczas dalekich tras.

Zużycie paliwa 

Niższe o 7%
zużycie paliwa

Ładowność 

Do 100 kilogramów
większa ładowność

Komfort kierowcy 

Doskonały
komfort kierowcy

Dostępność pojazdów 

Wysoka dostępność
pojazdów

 
 
 

Nasi dealerzy DAF zapewnią pomoc 

Efektywny transport to nie tylko doskonały pojazd ciężarowy. Dealerzy DAF oferują więc kompleksowe rozwiązania transportowe, świadcząc szereg profesjonalnych usług, które umożliwiają wybór właściwego pojazdu, sfinansowanie jego zakupu oraz utrzymanie floty w najlepszym stanie technicznym.

 
DAF Services
 
DAF Connect visual

Usługi powiązane

Platforma zarządzania flotą DAF Connect pozwala sprawdzić w czasie rzeczywistym wydajność kierowców, pojazdów i procesów logistycznych. Jest ona dostępna online 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Pozwala zwiększyć dostępność pojazdów, obniżyć koszty eksploatacji i zoptymalizować wydajność logistyczną.

Dowiedz się więcej