Najwyższy komfort kierowcy

 

Od układu napędowego po zawieszenie, od wnętrza kabiny po fotele i leżanki — projektanci nie zmarnowali żadnej okazji, by zadbać o najwyższy komfort kierowcy. W ten sposób powstały pojazdy, które nie mają sobie równych pod względem płynności prowadzenia, a jednocześnie zapewniają najlepsze warunki do jazdy, pracy i odpoczynku. Nowa generacja DAF to nowa era w zakresie komfortu kierowcy.

Digital display

Wyświetlacz centralny można dostosować do wymagań kierowcy

 
dashboard

Możliwość konfiguracji według osobistych preferencji 

Na desce rozdzielczej wzrok przyciąga 12-calowy, w pełni cyfrowy wyświetlacz, który w mgnieniu oka pokazuje wszystkie informacje dotyczące pojazdu. Za pomocą pokrętła na kierownicy kierowca może z łatwością wybierać pomiędzy nowoczesnym a klasycznym wyglądem, jak również wybierać poziom prezentowanych informacji. Wyświetlacz centralny można konfigurować zgodnie z osobistymi preferencjami i gustem, co zapewnia szerokie pole dla personalizacji.

Opcjonalny, dodatkowy 10-calowy wyświetlacz znajduje się po prawej stronie kierownicy i umożliwia obsługę funkcji telefonu, systemu informacyjno-rozrywkowego, nawigacji i nie tylko. System informacyjno-rozrywkowy DAF jest dostępny w trzech różnych wariantach — Standard, Luxury i Exclusive — które umożliwiają korzystanie z coraz bardziej popularnych opcji, takich jak radio cyfrowe, usługi przesyłania strumieniowego, nawigacja, widoki z kamer, system DAF Connect oraz aplikacje zewnętrzne. Możliwość skonfigurowania systemu informacyjno-rozrywkowego DAF zgodnie z osobistymi preferencjami pomaga stworzyć idealne środowisko dla kierowcy.

 
 

Wyjątkowe właściwości jezdne

Dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu przy niskich obrotach, silniki PACCAR MX-11 i MX-13 zapewniają doskonałe właściwości jezdne. Ponadto, najnowsza generacja zautomatyzowanych skrzyń biegów TraXon znacznie ułatwia manewrowanie.

Jeszcze płynniejsza jazda

Zwiększona długość kabiny wykorzystuje nową konstrukcję przedniego podwozia o wysokiej sztywności skrętnej i niskiej masie, co przyczynia się do wyjątkowego komfortu kierowcy. Jego wygodę zwiększa również nowe zawieszenie kabiny z nowymi amortyzatorami, jak również zawieszenie tylnej osi o nowej geometrii. Pojazdy ciężarowe DAF nowej generacji zapewniają doskonała właściwości jezdne i sterowność.

Bardzo niski poziom hałasu

Do wyjątkowego komfortu pojazdów ciężarowych nowej generacji przyczynia się w znacznym stopniu wyjątkowo niski poziom hałasu, wibracji i uciążliwości we wnętrzu. Również w tej dziedzinie modele XF, XG i XG+ wyznaczają nowy standard w branży.

Driveability
 
DAF-New-Genaration-DAF-dafshop-header_Banner-1920

Odkryj najnowsze produkty z kolekcji DAF

Odwiedź nasz sklep internetowy z gadżetami DAF oferujący szeroki wybór T-shirtów, czapek, miniaturowych modeli i wielu innych upominków związanych z pojazdami DAF nowej generacji.

Odwiedź sklep internetowy