DAF-Trucks-NV-HQ-mainbuilding

Informacje dotyczące firmy DAF

W firmie DAF jesteśmy dumni z każdego pojazdu ciężarowego, który opuszcza naszą fabrykę. Ponieważ wiemy, że wyprodukowaliśmy pojazd, dzięki któremu nasi klienci mogą rozwijać swoje przedsiębiorstwa. Ponieważ wiemy, że kierowcy docenią niezrównany komfort i poziom prowadzenia. Nasza miłość do pojazdów ciężarowych przelewana jest na każdą część i każdy detal. To właśnie to odróżnia pojazdy DAF od innych.

Czytai więcej
 

DAF w Polsce

Początki działalności firmy DAF w Polsce sięgają wczesnych lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy to sprzedażą i serwisem na terenie naszego kraju zajmowało się dwóch niezależnych importerów.

> Czytaj więcej

 
 
 
 
 
 

Lider w dziedzinie ochrony środowiska

DAF jest liderem w dziedzinie ochrony środowiska dzięki pełnej gamie oszczędnych i ekologicznych silników wysokoprężnych, spełniających nawet najbardziej rygorystyczne wymogi norm emisji. Firma DAF była jednym z pierwszych europejskich producentów pojazdów ciężarowych, którzy spełnili wymogi normy ochrony środowiska ISO 14001. Wszystkie nasze fabryki pracują zgodnie z zasadą „Zero Waste to Landfill” (zero odpadów na składowiska). Najnowszym przykładem dbałości o środowisko firmy DAF jest nowa, ultranowoczesna lakiernia DAF w Westerlo w Belgii, korzystająca z najnowocześniejszych, niezwykle zaawansowanych technologii.

Czytaj więcej
 
DAF Sustainability
 
 
DAF new truck in 1952 factory

Historia firmy DAF

Korzenie firmy DAF sięgają roku 1928, kiedy to bracia van Doorne położyli podwaliny pod obecnie najszybciej rozwijającego się producenta samochodów ciężarowych w Europie.

Dowiedz się więcej
 
PACCAR-range-XF-Euro-6-T680-579

PACCAR inc. 

Firma PACCAR to globalny lider w dziedzinie projektowania, produkcji i wsparcia technicznego wysokiej jakości lekkich, średnich oraz ciężkich pojazdów ciężarowych marek Kenworth, Peterbilt i DAFPACCAR jest też twórcą zaawansowanych silników wysokoprężnych. Oferuje również usługi finansowe i rozwiązania informatyczne, a także dystrybuuje części do pojazdów ciężarowych związane ze swoją główną działalnością. 

 

Go to PACCAR inc.