DAF Connect visual

DAF Connect

DAF Connect to platforma, która umożliwia monitorowanie wydajności floty w dowolnym czasie i miejscu.

 

Większe zyski dzięki dostępowi do większej ilości danych 

 

DAF Connect to platforma, która umożliwia monitorowanie wydajności floty w dowolnym czasie i miejscu.

Tej inteligentnej i łatwej w obsłudze platformy można używać w celu utrzymania kontroli nad procesami logistycznymi — i zwiększenia wydajności ludzi i pojazdów. DAF Connect dostarcza aktualne informacje o kierowcach, pojazdach i procesach logistycznych. Dane dotyczące osiągów pomagają zwiększyć dostępność pojazdów, obniżyć koszty eksploatacji i zoptymalizować wydajność logistyczną.

DAF-Connect-WiF-FLEET-02
 
 
 

Aby uzyskać więcej informacji, należy skontaktować się z DAF Connect

Prosimy o kontakt w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących DAF Connect. Prosimy o przesłanie zapytania za pomocą formularza kontaktowego.

Więcej informacji o DAF Connect
 
DAF Connect Contact person
 
 

Kontroluj

System DAF Connect pokazuje na bieżąco dane na temat aktywności kierowców oraz stanu i osiągów pojazdów, o każdej porze i w każdym miejscu na świecie. Potrzebujesz tylko komputera stacjonarnego lub laptopa.

Działaj

System DAF Connect pokazuje aktualne położenie pojazdów, umożliwiając ocenę efektywności i obserwowanie pokonywanych tras na bieżąco. Jedno spojrzenie umożliwi Ci sprawdzenie godzin wyjazdów i przyjazdów, co zapewni optymalne wykorzystanie ciężarówek, a w efekcie poprawi wydajność pracy w skali firmy. 

 

Przewiduj

Na podstawie informacji z DAF Connect przeglądy techniczne można jeszcze precyzyjniej dopasować do konkretnej floty i modelu biznesowego firmy. Uzyskujesz wsparcie dealera DAF, które polega na planowaniu i wykonywaniu w dogodnym terminie przeglądów oraz napraw. 

 
DAF-connect-infographic-02

 

DAF Connect w szczegółach

 

 

DAF Connect to platforma nastawiona na pomoc przy zwiększaniu dyspozycyjności pojazdów, zmniejszaniu kosztów operacyjnych, optymalizowaniu wydajności logistycznej i maksymalizowaniu elastyczności. Portal DAF Connect bezpośrednio wyświetla ważne informacje dotyczące działalności, bez względu na wielkość floty.

W przypadku wybrania tej opcji otrzymają Państwo 36-miesięczny dostęp do portalu DAF Connect Portal, który posiada kilka modułów, aby zacząć nawet natychmiast.
Uzyskanie dostępu do portalu DAF Connect -> 

 

 
DAF-connect-sales-advice-icon
Deska rozdzielcza

System zarządzania flotą gromadzi informacje w czasie rzeczywistym i przedstawia je online na czytelnym i przyjaznym dla użytkownika panelu, który można dostosować, wybierając moduły, które są dla Państwa ważne.

DAF-connect-lower-fuel-consumption-icon
Raporty o zużyciu paliwa

Moduły raportu kierowcy i raportu pojazdu zapewniają ciągły przegląd sposobu prowadzenia pojazdu i zużycia paliwa przez pojazd. Te raporty można w pełni skonfigurować zgodnie z potrzebami.

DAF-connect-higher-return-per-kilometre-icon
Karta wyników Eco

Ocena wydajności poszczególnych kierowców jest teraz jeszcze łatwiejsza; karta wyników ECO umożliwia szczegółowe porównanie zachowań kierowców i monitorowanie celów.

DAF-Connect-Alert
Ostrzeżenia

W przypadku wystąpienia określonego zdarzenia dotyczącego kierowcy lub pojazdu, na przykład nietypowej zmiany prędkości, trasy, lokalizacji i zużycia paliwa, wysyłane są raporty w czasie rzeczywistym.

DAF-connect-needs-lower-operational-costs-icon
Odchylenie poziomu paliwa

Celem jest utrzymanie kontroli zużycia paliwa i zmaksymalizowanie zwrotu na kilometr. Jeśli poziom w zbiorniku paliwa danego pojazdu odbiega od prognozy, na korzyść lub na niekorzyść, DAF Connect powiadomi Państwa o tym fakcie.

DAF-connect-higher-vehicle-availability-icon
Stan pojazdu

Aby mieli Państwo pewność, że flota jest zawsze w optymalnym stanie, otrzymają Państwo natychmiastowe aktualizacje dotyczące potencjalnych odchyleń

DAF-connect-connect_icon
Remote Tacho Download

DAF Trucks wprowadza w swojej platformie do zarządzania flotą DAF Connect nową funkcję: Zdalnego sczytywania danych z tachografu. Umożliwia ona przedsiębiorcom transportowym odczytywanie, przechowywanie i analizę pamięci kart kierowców oraz tachografów w czasie rzeczywistym. Funkcja zdalnego sczytywania danych z tachografu pomoże transportowcom w prowadzeniu usystematyzowanego i szczegółowego przetwarzania danych z tachografów zgodnie z obowiązującym prawem oraz pozwoli zaoszczędzić czas. Dzięki funkcji zdalnego sczytywania danych z tachografu firma DAF oferuje trzy rozwiązania w jednym — narzędzie do pobierania danych, ich przechowywania oraz analizy.

 
 

Reakcje na system DAF Connect

Klienci na temat systemu zarządzania flotą DAF Connect: 

 
Fleet manager

Dane dotyczące pojazdów ciężarowych w Państwa własnym rozwiązaniu?

Otwarta platforma DAF Connect została zaprojektowana w taki sposób, aby funkcjonować zgodnie z jej nazwą. Państwa własna flota dostarcza odpowiednich danych za pośrednictwem centralnej bazy danych, dzięki czemu można bezproblemowo zintegrować DAF Connect z istniejącymi rozwiązaniami do zarządzania flotą.

Dane są dostępne w standardzie rFMS; jest to standard branżowy ACEA, który ułatwia udostępnianie danych z istniejącymi aplikacjami w ustalonym formacie. W związku z tym otwarta platforma nadaje się również dla zróżnicowanej floty — dobre wieści, jeśli zainwestowali Państwo w systemy zarządzania flotą, ale nadal chcecie Państwo korzystać z danych producenta. Zapewnia to wyjątkowy poziom elastyczności i to, co rozumiemy przez DAF Transport Efficiency: pozbywanie się wszystkiego, co utrudnia osiąganie najwyższego zwrotu na kilometr.

Więcej informacji o DAF Connect