PACCAR-Connect-3840-x-866

PACCAR Connect

Simplifying your Life!

Informacje o PACCAR Connect
 

Wejdź do świata łączności

Zarejestruj się lub zaloguj, aby w pełni wykorzystać wszystkie funkcje PACCAR Connect. 

 
 

PACCAR Connect oferuje otwarte, proste i godne zaufania usługi łączności oparte na danych w czasie rzeczywistym, które usprawnią Twoją działalność. Tym samym PACCAR Connect pozwala ograniczyć przestoje pojazdów, obniżyć koszty eksploatacji i zoptymalizować wydajność logistyczną.

 
 

Sprawdź, jakich usług łączności potrzebujesz

 
 
 
 

Zachowaj łączność przez cały czas!

Od stycznia 2024 r. wszystkie pojazdy ciężarowe DAF nowej generacji są standardowo wyposażone w system PACCAR Connect. Zyskujesz bezpłatny dostęp do usług Portal Services na 10 lat.

 
 
 
PACCAR-Connect-Data-Integration-3840-x-866

Uprość integrację dzięki usługom Data Integration Services

Nowoczesne pojazdy ciężarowe dostarczają wiele danych — zapewniając więcej informacji niż kiedykolwiek wcześniej. Aby je zinterpretować, kierownicy flot współpracują z wieloma usługodawcami. PACCAR Connect łączy wszystkie elementy tej układanki w łatwy i bezpieczny sposób poprzez usługi Data Integration Services. Dzięki temu firmy różnej wielkości uzyskują dostęp do potrzebnych im informacji.

Dowiedz się więcej

Partnerzy integracji danych

Znajdź partnera integracji danych PACCAR Connect lub dołącz do naszej sieci i zostań jednym z nich

Zostań partnerem

PACCAR-Connect-Support-3840-x-866

Wsparcie, którego potrzebujesz

W naszej bazie wiedzy znajdziesz pomoc w zakresie rejestracji i logowania, filmy instruktażowe, odpowiedzi na często zadawane pytania i wiele więcej. Wystarczy skontaktować się z nami tutaj. 

Przejdź do strony wsparcia