PACCAR Financial

Usługi finansowe

Firma PACCAR Financial, będąca częścią DAF Trucks N.V., jest profesjonalną organizacją zajmującą się finansowaniem zakupu pojazdów od 50 lat.

Informacje o firmie PACCAR Financial
 
PACCAR Financial logo

PACCAR Financial, wewnętrzna organizacja zajmująca się finansowaniem pojazdów DAF, oferuje indywidualnie dostosowane usługi finansowe skierowane wyłącznie do sektora transportu. Firma PACCAR Financial jak żadna inna rozumie branżę, dzięki czemu jest doskonałym partnerem biznesowym. Poza finansowaniem zakupu samochodów ciężarowych dostępne są inne kompleksowe rozwiązania, obejmujące m.in. zabudowy oraz przyczepy i naczepy. Opcje finansowania mogą uwzględniać również naprawy, obsługę serwisową i ubezpieczenia. PACCAR Financial oferuje doskonałe rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań przedsiębiorcy.

 
 

Co chcesz sfinansować

Wybierz, co chcesz sfinansować...

 

 
 

Sposoby finansowania

Wybierz sposób finansowania...

 

 
 

Dlaczego PACCAR Financial

 • Firma finansowa należąca do DAF Trucks: 
  Podobnie jak firma DAF, jesteśmy częścią organizacji PACCAR Inc. i gwarantujemy rzetelność w zakresie finansowania oraz współpracę opartą na zaufaniu.
 • Ponad 50-letnie doświadczenie i poświęcenie dla transportu: 
  Znamy specyfikę branży transportowej i rynek samochodów ciężarowych.
 • Kompleksowa obsługa: łatwo i przyjemnie: 
  Ilość wymaganej pracy administracyjnej zmniejszy się, jeśli będziemy Twoim jedynym źródłem finansowania pojazdów, kontraktów serwisowych, ubezpieczeniowych i innych.*
 • Profesjonalna organizacja: 
  Szybko udzielimy informacji na temat Twojej sytuacji kredytowej i przedstawimy profesjonalnie przygotowane oferty odpowiednie do Twoich potrzeb
 • Znajomość branży pojazdów ciężarowych: 
  Oprócz nowych pojazdów DAF finansujemy także używane ciężarówki, naczepy i zabudowy. Wiemy, co napędza biznes, i możemy zaoferować szeroką gamę elastycznych rozwiązań.
 • Paneuropejska organizacja: 
  Jesteśmy obecni w wielu krajach Europy i w zależności od lokalnie obowiązującego prawa możemy pomóc Ci sfinansować Twoją międzynarodową flotę, nawet jeśli Twoje przedsiębiorstwo jest zarejestrowane w kilku krajach. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie prowadzisz swoją działalność, i dysponujemy wiedzą na temat lokalnych uwarunkowań.

* w zależności od lokalnych przepisó

 
Dowiedz się więcej o PACCAR Financial
 

PACCAR FINANCIAL: MOTYWUJE NAS SUKCES NASZYCH KLIENTÓW 

Finansowanie floty odgrywa ważną rolę w kształtowaniu sukcesu firmy. Nasi specjaliści ds. finansowych dzięki swojej rozległej wiedzy na temat pojazdów ciężarowych DAF i branży transportowej mogą zaproponować rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Rozwiązania te odpowiadają konkretnym wymaganiom i preferencjom, a obejmują oferty dotyczące nowych i używanych pojazdów ciężarowych, zabudów oraz przyczep/naczep.

 
PACCAR-Financial-personal-meeting-STS_8339

DOPASOWANIE

PACCAR Financial jest specjalistą w sektorze transportowym. Nasi doradcy znają się na branży— rozumieją, co to znaczy transportować towary na długich dystansach, jak poradzić sobie z cyklicznymi wzlotami i upadkami w branży budowlanej oraz jak przewozić substancje niebezpieczne np. zgodnie z przepisami umowy ADR*. Posiadają również wiedzę techniczną na temat różnych typów układów napędowych oraz opcji zabudów do pojazdów ciężarowych. Wyposażeni w tę wiedzę i doświadczenia mogą lepiej i dokładniej niż ktokolwiek inny oszacować wartość pojazdu ciężarowego, zabudowy, czy przyczepy/naczepy. Oferujemy dopasowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania w zakresie finansowania floty, niezależnie od wybranej opcji — leasingu finansowego, operacyjnego. Wszystkie te oferty są dostępne przy konkurencyjnych kosztach za kilometr — w końcu motywuje nas sukces naszych klientów.

 

BEZPROBLEMOWO

W sytuacji podpisywania umowy leasingowej na cztery lata faktycznie lepszym rozwiązaniem może okazać się przedłużenie umowy do pięćdziesięciu miesięcy. Klienci mogą spodziewać się od nas właśnie tego typu rad. Innym wyjściem jest przedyskutowanie opcji krótszej umowy, jeśli pojazd ciężarowy będzie miał wysoki roczny przebieg. Możemy także zaproponować atrakcyjne opcje finansowania dotyczące używanych pojazdów ciężarowych lub flot mieszanych oraz usługi dodatkowe, takie jak polisy ubezpieczeniowe. Zakup wszystkich tych produktów w jednym miejscu zmniejszy ilość pracy administracyjnej.

 

 

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Dopasowujemy nasze oferty finansowe do potrzeb klientów. Specjaliści z PACCAR Financial zapewnią indywidualne wsparcie, które stało się już znakiem rozpoznawczym firmy DAF. Poprzez całkowite skupienie na sektorze transportowym znamy tę branżę bardzo dobrze, zatem jako że nasze porady pochodzą od ekspertów posiadających rozległą wiedzę i olbrzymie doświadczenie w dziedzinie działalności naszych klientów, można na nich śmiało polegać. W oparciu o wymagania i preferencje danego klienta tworzymy elastyczną ofertę finansową odpowiadającą konkretnym potrzebom transportowym i budżetowi.

 

 
PACCAR-Financial-personal-meeting-STS_8222

BEZPIECZEŃSTWO

PACCAR Financial i DAF stanowią część znaczącej, międzynarodowej firmy PACCAR Inc produkującej pojazdy ciężarowe, która od ponad wieku jest wiodącym producentem w tej branży. PACCAR jest stabilną finansowo, globalną firmą, co czyni ją niezawodnym partnerem finansowym, zapewniającym klientom pewność inwestycji. PACCAR Financial jest jedną z niewielu firm finansowych w sektorze motoryzacyjnym o imponującym wskaźniku międzynarodowego ratingu kredytowego A+.

 

 
 
PACCAR-Financial-Key-handover-STS_8616

OFERTY DLA KAŻDEGO

PACCAR Financial oferuje elastyczne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb, które spełnią wymagania każdej firmy. Niezależnie od tego, czy firma wykorzystuje tylko jeden lub dwa pojazdy ciężarowe do lokalnej dystrybucji, czy dużą flotę międzynarodową, firma PACCAR Financial zawsze znajdzie rozwiązanie najlepiej odpowiadające konkretnemu systemowi pracy. Uważnie patrzymy w przyszłość, skupiając się na długotrwałym sukcesie naszych klientów. PACCAR Financial jest najczęściej wybieranym partnerem przez klientów międzynarodowych w całej Europie, ponieważ nasi doradcy posługują się lokalnymi językami, mają fachową wiedzę na temat branży i traktują klientów indywidualnie, co stało się cechą charakterystyczną ich usług. Z usług tych można skorzystać kontaktując się z dealerem DAF lub bezpośrednio z naszym doradcą.