Vehicle handover DAF truck
 

Profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedaży
i dostawy na czas

Doradcy ds. sprzedaży firmy DAF są przeszkoleni w zakresie wszystkich aspektów naszych pojazdów ciężarowych: produktów, systemów, narzędzi i usług. Są to konsultanci ds. transportu, którzy korzystają ze swojej rozległej wiedzy, aby przeprowadzić Cię przez cały proces sprzedaży.

 

Dealer advice

Uzyskiwanie szczegółowego obrazu Twoich potrzeb

Gdy spotkasz się z doradcą ds. sprzedaży firmy DAF, najpierw poświęci on czas na omówienie Twojej branży, wyzwań, które przed Tobą stoją, Twoich celów biznesowych, składu Twojej floty i wymagań dotyczących zastosowań. Dysponując wyraźnym i szczegółowym obrazem organizacji i potrzeb, doradca ds. sprzedaży firmy DAF wykorzysta swoją wiedzę i doświadczenie, aby określić najlepszy pojazd ciężarowy dla Twoich wymagań.

 

Zaawansowane narzędzia specyfikacji

Pojazd ciężarowy firmy DAF jest produkowany zgodnie z określonymi przez użytkownika specyfikacjami. Doradcy ds. sprzedaży firmy DAF korzystają z szeregu zaawansowanych narzędzi do konfiguracji odpowiedniego pojazdu ciężarowego. Jednym z nich jest TOPEC — rewolucyjny system uwzględniający wszystkie istotne aspekty, a w tym zastosowanie, ciężar, wymiary, położenie złącza, promień skrętu, osiągi i trasy. W narzędziu TOPEC dane te są wykorzystywane do określenia idealnej specyfikacji pojazdu. Określa ono również opcje naprawy i obsługi serwisowej oraz finansowania.

 

Szczegółowa oferta biznesowa

Po zaakceptowaniu specyfikacji pojazdu ciężarowego otrzymasz szczegółową ofertę biznesową z dokładnym wyjaśnieniem warunków transakcji. Obejmuje to ceny i wymagane połączenie umowy obejmującej naprawy i obsługę serwisową, umowy PACCAR Financial i gwarancji wartości trwałej.


 

Szybka dostawa

Po potwierdzeniu zamówienia doradca ds. sprzedaży firmy DAF we współpracy z naszym działem logistyki dla pojazdów ciężarowych zapewni dostawę w wybranym dniu. Jeśli z jakiegokolwiek powodu wystąpi opóźnienie, natychmiast otrzymasz informacje o tym fakcie. Doradca ds. sprzedaży firmy DAF monitoruje również wszelkie usługi posprzedażne.

 
DAF-Driver-training

Zaawansowane szkolenie dla kierowców

Obsługa firmy DAF nie kończy się wraz z dostawą pojazdu ciężarowego. Kierowca przechodzi szkolenie DAF EcoDrive+ pod okiem trenera mającego certyfikat DAF. To szkolenie pozwoli kierowcy prowadzić pojazd ciężarowy z maksymalną wydajnością dzięki optymalnemu wykorzystaniu możliwości najnowszych technologii pokładowych. W rezultacie efektywność paliwa jest o 3 do 5% lepsza, a zużycie opon i hamulców jest niższe, co obniża koszty eksploatacji i zwiększa dostępność pojazdu.

Dowiedz się więcej