Repair-and-Maintenance-interiorfilter-replace

DAF MultiSupport

Więcej niż tylko naprawy i obsługi

Odpowiednio dobrane rozwiązania w dziedzinie napraw i obsług. W sektorze transportu wszystko jest nastawione na maksymalizację produktywności i minimalizację kosztów: najwyższy możliwy zysk na tonę/kilometr. DAF MultiSupport oferuje odpowiednio dobrane rozwiązania w dziedzinie napraw i planowych obsługktóre zapobiegają nieprzyjemnym niespodziankom, kontrolują miesięczne koszty i zapewniają poczucie pełnego bezpieczeństwa.

 

Więcej informacji o korzyściach

Dlaczego warto wybrać opcję DAF MultiSupport

 

DAF MultiSupport udostępnia szeroki wachlarz pakietów usług naprawczych i serwisowych wydłużających czas eksploatacji, umożliwiających kontrolę nad kosztami i ograniczających zagrożenia. Klient samodzielnie określa zakres usług, które mogą obejmować także wyposażenie i konstrukcję przyczepy/naczepy. Takie rozwiązanie zapewnia doskonale utrzymaną flotę i maksymalną dostępność pojazdów.
Dzięki temu przedsiębiorca transportowy może skoncentrować się na prowadzeniu działalności, nie przejmując się szczegółami technicznymi.

 
 
 
 
dealer_locator_sales_advice

11635

Klienci

divers_dealer_locations

1000

Punkty dealerskie

connect_higher_return_per_kilometre

14,2

Miliony kilometrów dziennie

 
 

Elastyczne pakiety przy stałej stawce

DAF MultiSupport pomaga jeszcze efektywniej wykorzystywać flotę. Nasze pakiety obejmują rozwiązanie serwisowe dostosowane do indywidualnych wymagań praktycznie dla każdego pojazdu i mogą obejmować okres nawet 8 lat.

Care⁺ Xtra Care Flex Care Full Care
Obsługa serwisowa
Naprawy układu napędowego
Naprawy pozostałych podzespołów
Wymiana części podlegających normalnemu zużyciu
Pomoc w razie awarii
Uptime plus
Obowiązkowe przeglądy techniczne
Usługi połączone
Raporty
Inne produkty

W pakiecie

Opcjonalne

 
Pobierz broszurę
 
DAF XF

Maksymalna dostępność pojazdu

Pomagamy zoptymalizować firmę poprzez skupienie się na niezawodności, niskich kosztach i wydajności transportu. Aby zapewnić sobie maksymalną pewność w zakresie logistyki, pakiet DAF MultiSupport można rozszerzyć o usługi Uptime i Connected Services.

 
uptime plus

Uptime Plus

Pojazdy DAF zapewniają niezawodność, niskie koszty i wysoką jakość, ale od czasu do czasu pojazd ciężarowy może sprawiać nieoczekiwane trudności. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa utrzymania mobilności dostępna jest opcja DAF MultiSupport Uptime Plus z usługą optymalnej obsługi floty Optimum Fleet Care: rozszerzenie kontraktów serwisowych, które umożliwia połączenie optymalnej wydajności pojazdu z najbardziej rozbudowaną obsługą zapewniającą utrzymywanie mobilności.

Jeśli pojazd ulegnie awarii podczas transportu towarów, serwis DAF International Truck Service (ITS) zapewni natychmiastową pomoc. Państwa wezwanie będzie obsługiwane z najwyższym priorytetem

 
 

Usługi połączone

DAF MultiSupport Uptime Plus łączy optymalną pracę pojazdu i najbardziej kompleksową obsługę realizowaną w ramach DAF International Truck Service.

 • Wydłużenie czasu użytkowania dzięki usłudze Live Fleet Monitoring
 • Zwiększenie wydajności dzięki raportowaniu parametrów floty
 • Dostęp do informacji o stanie pojazdu w czasie rzeczywistym
 • Integracja z kontraktem serwisowym
Connected Services
DAF Connect
 
 
DAF MultiSupport

Sieć serwisowa DAF

Dzięki sieci punktów dealerskich zatrudniających osoby o najwyższych kwalifikacjach, które natychmiast reagują na potrzeby klientów, firma DAF jest w stanie zapewnić najwydajniejsze, najbardziej produktywne i ekonomiczne usługi dostępne w każdym miejscu:

 • łącznie w 1200 punktach serwisowych na terenie całej Europy
 • wykwalifikowani serwisanci DAF w każdym punkcie dealerskim udzielają specjalistycznych konsultacji, pomocy i wsparcia

W przypadku awarii lub innej nieoczekiwanej sytuacji klienci mogą w pełni polegać na usługach DAF International Truck Service (ITS) i sieci punktów serwisowych DAF gęsto oplatającej całą Europę: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

 
 

Opinia klientów DAF MultiSupport

 
 

Korzyści

 • Pełna kontrola finansów
 • Bezproblemowe użytkowanie
 • Oszczędność czasu, nakładu pracy i pieniędzy
 • Maksymalny czas pracy przy optymalnej wydajności
 • Wykwalifikowani serwisanci DAF w każdym punkcie
 • dealerskim udzielają specjalistycznych konsultacji,
 • pomocy i wsparcia
 • Bezpieczna sytuacja pozwala skupić się na
 • podstawowej działalności
 • Pojazd zawsze w doskonałym stanie
 • Zwiększenie wartości trwałej
 
 

Często zadawane pytania (FAQ)

 

 
Kliknij tutaj
 
 • Z kim będę mieć do czynienia?
  W ramach kontraktu DAF MultiSupport podpisywana jest umowa z firmą DAF Trucks N.V. Daje to pewność, że zawsze będzie dostępny dealer firmy DAF o najwyższych kwalifikacjach, który zrealizuje usługi DAF MultiSupport. Usługi DAF MultiSupport będą realizowane przez dealera macierzystego, który ma największą wiedzę w zakresie pojazdów, eksploatacji i wymagań, dzięki czemu jest w stanie zapewnić możliwie najlepszą obsługę.
 • Czy po podpisaniu kontraktu DAF MultiSupport mogę zlecać obsługę serwisową i naprawy dowolnie wybranemu warsztatowi DAF?
  Ponieważ umowa DAF MultiSupport jest zawierana z firmą DAF Trucks N.V., możesz wybrać umowę National Agreement, aby w zawsze mieć w pobliżu warsztat DAF, który umożliwia świadczenie usług w dowolnym miejscu i czasie i zapewnia maksymalną elastyczność planowania obsługi serwisowej.
 • Czy stawka za kontrakt DAF MultiSupport jest stała przez określony czas?
  Możesz określić taryfę powiązaną z indeksem, która jest okresowo korygowana, lub taryfę zabezpieczoną przed inflacją, która pozostanie bez zmian przez cały czas obowiązywania umowy.
 • Co zrobić, jeśli zechcę zmienić umowę?
  Jeśli zechcesz zmienić umowę DAF MultiSupport, powiadom o tym fakcie firmę DAF Trucks, by umożliwić podjęcie działań mających na celu zapewnienia wysokiej jakości usług i maksymalnego wykorzystania możliwości pojazdu ciężarowego. W przypadku zmiany umowy DAF MultiSupport może być konieczna korekta taryfy.
 • Dlaczego warto wykupić kontrakt DAF MultiSupport?
  Dzięki naszym elastycznym ofertom kontrakt DAF MultiSupport zapewnia pełną kontrolę finansową w stałej, wstępnie uzgodnionej cenie, optymalną eksploatację pojazdów, maksymalny czas pracy bez przestojów i wyższą wartość pojazdów przy odsprzedaży.
 • W jaki sposób kontrakt DAF MultiSupport może zwiększyć wartość mojego pojazdu przy odsprzedaży?
  Usługi DAF MultiSupport gwarantują najwyższy poziom obsługi klienta. Korzyści z obsługi serwisowej i napraw realizowanych w pojazdach zgodnie ze standardami DAF, przy zastosowaniu oryginalnych części DAF, będą widoczne nie tylko w wyższym poziomie niezawodności i trwałości pojazdu, ale również w wyższej wartości jego odsprzedaży. Firma DAF gwarantuje wyższą wartość trwałą dzięki usługom DAF MultiSupport.
 • Jak elastyczne są pakiety DAF MultiSupport?
  Pakiety mogą obejmować różne zakresy produktów. Istnieje możliwość wyboru dodatkowych produktów. Do każdego pakietu dostępna jest inna gama produktów opcjonalnych, które można wybrać. Dzięki wszechstronności naszego programu usług DAF MultiSupport oraz wysokiej jakości procesów realizowanych w jego ramach jesteśmy w stanie zaoferować każdemu klientowi najlepsze rozwiązanie.
 • Czym jest usługa International Truck Service (ITS) firmy DAF?
  W przypadku awarii lub innej nieoczekiwanej sytuacji klienci mogą w pełni polegać na usługach DAF International Truck Service (ITS) i sieci punktów serwisowych DAF gęsto oplatającej całą Europę: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Doświadczeni operatorzy oferują wszelką pomoc niezbędną do jak najszybszego przywrócenia sprawności pojazdu, w dziesięciu różnych językach.