DAF_MultiSupport_Full_Care_Uptime
 

FULL CARE

To najbardziej kompleksowy pakiet, który pozwala klientom skupić się na podstawowej działalności.

Pakiet DAF MultiSupport Full Care obejmuje kompleksową profilaktyczną obsługę serwisową, niezbędne naprawy całego pojazdu (w tym wymianę części eksploatacyjnych), pomoc w razie awarii, przeglądy techniczne oraz inne produkty.
Dzięki pakietowi Full Care firma DAF będzie skrupulatnie śledzić Twoje potrzeby, aby ograniczyć do minimum przypadki nieplanowanych przestojów. Usługa DAF MultiSupport Full Care to znacznie więcej niż tylko naprawy i konserwacje. To rozwiązanie obejmujące wszystkie czynności związane z serwisem pojazdu ciężarowego — od wymiany filtra oleju po monitorowanie pojazdu i kontrolę kosztów. Jest to najbardziej kompletny pakiet, który pozwoli Ci poświęcić całą uwagę prowadzonej działalności.

 

Twój pojazd w najlepszym stanie technicznym

Zalecana obsługa serwisowa

Usługi DAF MultiSupport gwarantują najwyższy poziom obsługi klienta. Pojazdy będą utrzymywane w optymalnym stanie technicznym dzięki wykonywaniu wszystkich prac zgodnie ze standardami DAF i z użyciem oryginalnych części, co pozwoli ograniczyć ryzyko awarii oraz wynikających z nich kosztownych konsekwencji opóźnień.

Bez kosztownych niespodzianek

Umowa DAF MultiSupport pozwala z góry uzyskać informacje o kosztach, a użytkownik otrzymuje comiesięczną fakturę za wszystkie wymagane naprawy i czynności z zakresu obsługi serwisowej, co oznacza mniej prac administracyjnych.

Kompletne naprawy pojazdów

Nie musisz się już martwić naprawą i obsługą serwisową swojego pojazdu ciężarowego. Dbamy, aby pojazdy naszych klientów były zawsze w jak najlepszym stanie technicznym. Umowa DAF MultiSupport Full Care obejmuje wszystkie niezbędne naprawy pojazdu, zapewniając pełną kontrolę finansową i pozwalając skupić się na prowadzonej działalności.

Uptime plus

Choć firma DAF Trucks dba o niezawodność, ekonomikę i jakość, pojazd ciężarowy może sprawiać niespodziewane trudności. Aby dać klientom jak najlepsze gwarancje mobilności, w ramach programu DAF MultiSupport Uptime Plus dostępne są dodatkowo usługi DAF MultiSupport Flex i Full Care, będące rozszerzeniem kontraktów serwisowych, które umożliwiają połączenie optymalnej wydajności pojazdu z najlepszą możliwą mobilnością. Jeśli pojazd ulegnie awarii podczas transportu towarów, serwis DAF International Truck Service (ITS) zapewni mu natychmiastową pomoc. Takie wezwanie zostanie obsłużone priorytetowo.

DAF Services
 
 

Elastyczne pakiety przy stałej stawce

DAF MultiSupport pomaga jeszcze efektywniej wykorzystywać flotę. Nasze pakiety obejmują rozwiązanie serwisowe dostosowane do indywidualnych wymagań praktycznie dla każdego pojazdu i mogą obejmować okres nawet 8 lat.

Care⁺ Xtra Care Flex Care Full Care
Obsługa serwisowa
R&M Service Planner
Naprawy układu napędowego
Naprawy pozostałych podzespołów
Wymiana części podlegających normalnemu zużyciu
Pomoc w razie awarii
Uptime plus
Obowiązkowe przeglądy techniczne
Usługi połączone
Customer Notifications
Raporty
Inne produkty

Standard

Optional

 
Pobierz broszurę
 
 

Często zadawane pytania (FAQ)

 

 
Kliknij tutaj
 
 • Z kim będę mieć do czynienia?
  W ramach kontraktu DAF MultiSupport podpisywana jest umowa z firmą DAF Trucks N.V. Daje to pewność, że zawsze będzie dostępny dealer firmy DAF o najwyższych kwalifikacjach, który zrealizuje usługi DAF MultiSupport. Usługi DAF MultiSupport będą realizowane przez dealera macierzystego, który ma największą wiedzę w zakresie pojazdów, eksploatacji i wymagań, dzięki czemu jest w stanie zapewnić możliwie najlepszą obsługę.
 • Czy stawka za kontrakt DAF MultiSupport jest stała przez określony czas?
  Możesz określić taryfę powiązaną z indeksem, która jest okresowo korygowana, lub taryfę zabezpieczoną przed inflacją, która pozostanie bez zmian przez cały czas obowiązywania umowy.
 • Czym jest usługa International Truck Service (ITS) firmy DAF?
  W przypadku awarii lub innej nieoczekiwanej sytuacji klienci mogą w pełni polegać na usługach DAF International Truck Service (ITS) i sieci punktów serwisowych DAF gęsto oplatającej całą Europę: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Doświadczeni operatorzy oferują wszelką pomoc niezbędną do jak najszybszego przywrócenia sprawności pojazdu, w dziesięciu różnych językach.
 • Jak elastyczne są pakiety DAF MultiSupport?
  Pakiety mogą obejmować różne zakresy produktów. Istnieje możliwość wyboru dodatkowych produktów. Do każdego pakietu dostępna jest inna gama produktów opcjonalnych, które można wybrać. Dzięki wszechstronności naszego programu usług DAF MultiSupport oraz wysokiej jakości procesów realizowanych w jego ramach jesteśmy w stanie zaoferować każdemu klientowi najlepsze rozwiązanie.
 • W jaki sposób kontrakt DAF MultiSupport może zwiększyć wartość mojego pojazdu przy odsprzedaży?
  Usługi DAF MultiSupport gwarantują najwyższy poziom obsługi klienta. Korzyści z obsługi serwisowej i napraw realizowanych w pojazdach zgodnie ze standardami DAF, przy zastosowaniu oryginalnych części DAF, będą widoczne nie tylko w wyższym poziomie niezawodności i trwałości pojazdu, ale również w wyższej wartości jego odsprzedaży. Firma DAF gwarantuje wyższą wartość trwałą dzięki usługom DAF MultiSupport.
 • Dlaczego warto wykupić kontrakt DAF MultiSupport?

  Dzięki naszym elastycznym ofertom kontrakt DAF MultiSupport zapewnia pełną kontrolę finansową w stałej, wstępnie uzgodnionej cenie, optymalną eksploatację pojazdów, maksymalny czas pracy bez przestojów i wyższą wartość pojazdów przy odsprzedaży.

 • Co zrobić, jeśli zechcę zmienić umowę?
  Jeśli zechcesz zmienić umowę DAF MultiSupport, powiadom o tym fakcie firmę DAF Trucks, by umożliwić podjęcie działań mających na celu zapewnienia wysokiej jakości usług i maksymalnego wykorzystania możliwości pojazdu ciężarowego. W przypadku zmiany umowy DAF MultiSupport może być konieczna korekta taryfy.
 • Czy po podpisaniu kontraktu DAF MultiSupport mogę zlecać obsługę serwisową i naprawy dowolnie wybranemu warsztatowi DAF?

  Ponieważ umowa DAF MultiSupport jest zawierana z firmą DAF Trucks N.V., możesz wybrać krajowego lub zagranicznego dealera, zawsze mieć w pobliżu warsztat DAF, który umożliwi świadczenie usług w dowolnym miejscu i czasie i zapewni maksymalną elastyczność.