DAF MultiSupport
 

XTRA CARE

Pakiet DAF MultiSupport Xtra Care obejmuje kompleksową profilaktyczną obsługę serwisową oraz niezbędne naprawy w obrębie układu napędowego pojazdu.
Za niewielką dodatkową opłatą klient zyskuje więcej niż tylko wysokiej jakości profilaktyczną obsługę serwisową. DAF MultiSupport Xtra Care uwalnia także od ryzyka finansowego związanego z ewentualną awarią układu napędowego. Przez cały okres obowiązywania umowy klient ma zagwarantowane przeglądy okresowe, wysoką jakość napraw oraz maksymalną dostępność pojazdu.

 

 

Twój pojazd w najlepszym stanie technicznym

Zalecana obsługa serwisowa

Usługi DAF MultiSupport gwarantują najwyższy poziom obsługi klienta. Pojazdy będą utrzymywane w optymalnym stanie technicznym dzięki wykonywaniu wszystkich prac zgodnie ze standardami DAF i z użyciem oryginalnych części, co pozwoli ograniczyć ryzyko awarii oraz wynikających z nich kosztownych konsekwencji opóźnień.

Bez kosztownych niespodzianek

Umowa DAF MultiSupport pozwala z góry uzyskać informacje o kosztach, a użytkownik otrzymuje comiesięczną fakturę za wszystkie wymagane naprawy i czynności z zakresu obsługi serwisowej, co oznacza mniej prac administracyjnych.

Zoptymalizowana wydajność pojazdu

Nie musisz się już martwić naprawą i obsługą serwisową swojego pojazdu ciężarowego. Dbamy, aby pojazdy naszych klientów były zawsze w jak najlepszym stanie technicznym.

DAF Services
 
 

Elastyczne pakiety przy stałej stawce

DAF MultiSupport pomaga jeszcze efektywniej wykorzystywać flotę. Nasze pakiety obejmują rozwiązanie serwisowe dostosowane do indywidualnych wymagań praktycznie dla każdego pojazdu i mogą obejmować okres nawet 8 lat.

Care⁺ Xtra Care Flex Care Full Care
Obsługa serwisowa
R&M Service Planner
Naprawy układu napędowego
Naprawy pozostałych podzespołów
Wymiana części podlegających normalnemu zużyciu
Pomoc w razie awarii
Uptime plus
Obowiązkowe przeglądy techniczne
Usługi połączone
Customer Notifications
Raporty
Inne produkty

Standard

Optional

 
Pobierz broszurę
 
 

Często zadawane pytania (FAQ)

 

 
Kliknij tutaj
 
 • Z kim będę mieć do czynienia?
  W ramach kontraktu DAF MultiSupport podpisywana jest umowa z firmą DAF Trucks N.V. Daje to pewność, że zawsze będzie dostępny dealer firmy DAF o najwyższych kwalifikacjach, który zrealizuje usługi DAF MultiSupport. Usługi DAF MultiSupport będą realizowane przez dealera macierzystego, który ma największą wiedzę w zakresie pojazdów, eksploatacji i wymagań, dzięki czemu jest w stanie zapewnić możliwie najlepszą obsługę.
 • Czy stawka za kontrakt DAF MultiSupport jest stała przez określony czas?
  Możesz określić taryfę powiązaną z indeksem, która jest okresowo korygowana, lub taryfę zabezpieczoną przed inflacją, która pozostanie bez zmian przez cały czas obowiązywania umowy.
 • Czym jest usługa International Truck Service (ITS) firmy DAF?
  W przypadku awarii lub innej nieoczekiwanej sytuacji klienci mogą w pełni polegać na usługach DAF International Truck Service (ITS) i sieci punktów serwisowych DAF gęsto oplatającej całą Europę: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Doświadczeni operatorzy oferują wszelką pomoc niezbędną do jak najszybszego przywrócenia sprawności pojazdu, w dziesięciu różnych językach.
 • Jak elastyczne są pakiety DAF MultiSupport?
  Pakiety mogą obejmować różne zakresy produktów. Istnieje możliwość wyboru dodatkowych produktów. Do każdego pakietu dostępna jest inna gama produktów opcjonalnych, które można wybrać. Dzięki wszechstronności naszego programu usług DAF MultiSupport oraz wysokiej jakości procesów realizowanych w jego ramach jesteśmy w stanie zaoferować każdemu klientowi najlepsze rozwiązanie.
 • W jaki sposób kontrakt DAF MultiSupport może zwiększyć wartość mojego pojazdu przy odsprzedaży?
  Usługi DAF MultiSupport gwarantują najwyższy poziom obsługi klienta. Korzyści z obsługi serwisowej i napraw realizowanych w pojazdach zgodnie ze standardami DAF, przy zastosowaniu oryginalnych części DAF, będą widoczne nie tylko w wyższym poziomie niezawodności i trwałości pojazdu, ale również w wyższej wartości jego odsprzedaży. Firma DAF gwarantuje wyższą wartość trwałą dzięki usługom DAF MultiSupport.
 • Dlaczego warto wykupić kontrakt DAF MultiSupport?

  Dzięki naszym elastycznym ofertom kontrakt DAF MultiSupport zapewnia pełną kontrolę finansową w stałej, wstępnie uzgodnionej cenie, optymalną eksploatację pojazdów, maksymalny czas pracy bez przestojów i wyższą wartość pojazdów przy odsprzedaży.

 • Co zrobić, jeśli zechcę zmienić umowę?
  Jeśli zechcesz zmienić umowę DAF MultiSupport, powiadom o tym fakcie firmę DAF Trucks, by umożliwić podjęcie działań mających na celu zapewnienia wysokiej jakości usług i maksymalnego wykorzystania możliwości pojazdu ciężarowego. W przypadku zmiany umowy DAF MultiSupport może być konieczna korekta taryfy.
 • Czy po podpisaniu kontraktu DAF MultiSupport mogę zlecać obsługę serwisową i naprawy dowolnie wybranemu warsztatowi DAF?

  Ponieważ umowa DAF MultiSupport jest zawierana z firmą DAF Trucks N.V., możesz wybrać krajowego lub zagranicznego dealera, zawsze mieć w pobliżu warsztat DAF, który umożliwi świadczenie usług w dowolnym miejscu i czasie i zapewni maksymalną elastyczność.