DAF dealer

Usługi serwisowe w warsztacie

Najbardziej skuteczny sposób, aby utrzymać Twój pojazd w stałej gotowości do jazdy!

Wykwalifikowany personel warsztatowy służy pomocą w każdej kwestii związanej z naprawami i serwisem oraz zaopatrzeniem w części do pojazdów o dowolnej dacie produkcji. W przypadku awarii zawsze możesz skorzystać z usługi DAF International Truck Service.

 

Usługi naprawcze i serwisowe dopasowane do Twojej firmy


DAF MultiSupport udostępnia szeroki wachlarz pakietów usług naprawczych i serwisowych wydłużających czas eksploatacji, umożliwiających kontrolę nad kosztami i ograniczających zagrożenia. Klient samodzielnie określa zakres usług, które mogą obejmować także wyposażenie i konstrukcję przyczepy/naczepy. Takie rozwiązanie zapewnia doskonale utrzymaną flotę i maksymalną dostępność pojazdów. Dzięki temu przedsiębiorca transportowy może skoncentrować się na prowadzeniu działalności, nie przejmując się szczegółami technicznymi.


uptime plus
Parts-Webshop-Special-offers-3840x866px

Części i akcesoria

Szukasz części lub akcesoriów do swojego samochodu ciężarowego? W naszej ofercie znajduje się szeroka gama oryginalnych części DAF, jak również ponad 80 000 uniwersalnych części TRP do wszystkich marek pojazdów ciężarowych i przyczep/naczep, w tym materiały eksploatacyjne dla warsztatów.

Dowiedz się więcej
 

Aktualne informacje na temat części i usług

Szukasz więcej informacji na temat części i usług? Sprawdź archiwum wiadomości

 
DAF-International-Truck-Service

Pomoc drogowa

Spełniając oczekiwania naszych klientów stworzyliśmy PTS - Ogólnopolski Serwis Samochodów Ciężarowych DAF, działający na takich samych zasadach jak ITS.

Pomoc drogowa

W przypadku awarii lub innych nieprzewidzianych sytuacji można w pełni polegać na usłudze International Truck Service firmy DAF. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Nasi doświadczeni operatorzy oferują wszelką pomoc potrzebną do szybkiego powrotu pojazdu ciężarowego na drogę.

Dowiedz się więcej

Zadzwoń do DAF ITS: +31 40 214 3000
 

5 powodów skłaniających do wyboru warsztatu DAF