PACCAR-Connect-Portal-Services-3840-x-866

Portal Services

Zarządzanie flotą może być proste

Portal PACCAR Connect to bezpieczne miejsce, gdzie możesz uzyskać wgląd w dane swojej floty w czasie rzeczywistym. 

 

Wejdź do świata łączności

Zarejestruj się lub zaloguj, aby w pełni wykorzystać wszystkie funkcje PACCAR Connect. 

 
 

To Ty tu rządzisz

Portal PACCAR Connect jest niezwykle przyjazny dla użytkownika: umożliwia łatwe programowanie wskaźników KPI, indywidualny wybór raportów i zmianę częstotliwości powiadomień. Wystarczy dostosować ustawienia do swoich potrzeb, aby móc szybko monitorować, analizować i porównywać dane pojazdów.

Raporty dotyczące zużycia paliwa, alerty w czasie rzeczywistym i informacje o stanie pojazdu są dostępne za pośrednictwem interfejsu danych pojazdu. W przeglądzie floty można sprawdzić lokalizację pojazdu i stan jazdy. Do ustawiania alarmów służy dziennik. W widoku pulpitu można określić wartości progowe. Można także sprawdzać dane historyczne, raporty podróży i wykorzystanie floty. Wszystkie dane, zawsze pod ręką.

 
PACCAR-Connect-Put-you-in-control-icon
 
 
PACCAR-Connect- Open-solution-icon

Otwarte rozwiązanie 

Utwórz konto w portalu PACCAR Connect, a uzyskasz natychmiastowy dostęp do wszystkich danych z pojazdów, których potrzebujesz do sprawniejszego prowadzenia działalności. Portal Connect to otwarte rozwiązanie, które umożliwia integrację wszystkich obecnie używanych systemów i usług Twoich partnerów.

Dostęp do informacji można uzyskać za pośrednictwem bezpiecznej i konfigurowalnej platformy, która jest prosta i intuicyjna w obsłudze. To zaufane źródło danych zapewnia wiarygodne informacje w czasie rzeczywistym na temat wydajności poszczególnych pojazdów ciężarowych i całej floty.

 
 
New-Generation-DAF-range-XD-XF-XG-XGplus

Zachowaj łączność przez cały czas!

Od stycznia 2024 r. wszystkie pojazdy ciężarowe DAF nowej generacji są standardowo wyposażone w system PACCAR Connect. Zyskujesz bezpłatny dostęp do usług Portal Services na 10 lat. 

 

 

Ulepsz swoje usługi Portal Services

 Chcesz mieć lepszą kontrolę nad swoją działalnością? 
Uzyskaj dostęp do wiarygodnych danych w dowolnym momencie.

PACCAR-Connect-Eco-Score-icon

Karta wyników ECO

Ocena wydajności poszczególnych kierowców jest teraz jeszcze łatwiejsza. Karta wyników ECO umożliwia szczegółowe porównanie stylu jazdy i monitorowanie celów.

 
 

Czy chcesz ulepszyć swoje usługi Portal Services?

Użyj danych swojego konta na portalu PACCAR, aby uzyskać dostęp do naszego sklepu internetowego