Download
  • czwartek, 26 sierpnia 2021
  • Eindhoven
 

Chłód w kabinie to „gorący” temat

Klimatyzatory postojowe TRP zapewniają wyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa

Pokonywanie wielu kilometrów w letnim słońcu jest przyjemniejsze w chłodnej kabinie. Jednak zapewnienie komfortowej temperatury wewnątrz pojazdu ciężarowego jest również ważne podczas postoju pojazdu w trakcie załadunku i rozładunku oraz gdy kierowca ma przerwę na odpoczynek lub sen w nocy. W takich przypadkach doskonałym rozwiązaniem jest układ klimatyzacji postojowej.

 
Airco
 

Wzmożona czujność, lepsze samopoczucie i większe bezpieczeństwo

W przypadku transportu długodystansowego dobrze wypoczęty kierowca jest ważnym ogniwem w łańcuchu transportowym. Układy klimatyzacji postojowej stają się częścią zbiorowych układów pracy w coraz większej liczbie krajów. Oprócz zapewnienia przyjemnych warunków wewnątrz kabiny klimatyzator postojowy pomaga w zapewnieniu lepszego samopoczucia i wzmożonej czujności kierowców, co z kolei przekłada się na wyższy poziom bezpieczeństwa na drodze.

Chłód i wygoda w dzień oraz w nocy

Nasze klimatyzatory postojowe odgrywają również znaczącą rolę w utrzymaniu komfortu kierowcy, jak również wydajności pojazdu. Na przykład klimatyzacja TRP SlimCool doskonale sprawdzi się we wszystkich markach pojazdów ciężarowych. Ten klimatyzator postojowy charakteryzuje się najwyższą wydajnością chłodzenia w swojej klasie i jest zasilany bezpośrednio z akumulatora nawet przez osiem godzin, co znacznie obniża koszty i pozwala zapobiec niepotrzebnej emisji spalin.

 airocwAirco2

Czynnik decydujący

Kierowcy, przy wyborze firmy transportowej, dla której mają pracować, biorą pod uwagę jakość i wyposażenie samochodów ciężarowych. Dla kierowców, którzy jeżdżą ciężarówkami na długich dystansach, klimatyzator postojowy może być decydującym czynnikiem. Wykorzystaj jeden z naszych klimatyzatorów do poprawienia jakości istniejącej floty i zyskaj satysfację kierowców.

Klimatyzator postojowy TRP

  • Układ klimatyzacji postojowej o najwyższej wydajności chłodzenia w swojej klasie
  • Włączanie i wyłączanie za pomocą pilota lub panelu sufitowego
  • Najlepszy wybór dla pojazdów ciężarowych DAF z roku modelowego 2017 i 2013
  • Zestawy montażowe dostępne do prawie wszystkich modeli pojazdów ciężarowych większości marek

Oryginalne części DAF, także dla Twojego układu klimatyzacji

  • Proste zamawianie u dealera DAF — wystarczy podać numer podwozia
  • Części zamienne o renomowanej niezawodności i jakości DAF
  • Idealne dopasowanie i w 100% oryginalne części DAF 

 

 

Przeczytaj także inne artykuły

 

Nowe części i usługi — archiwum