• czwartek, 20 października 2022
  • Eindhoven
 

Nowa blokada DAF Night Lock: bezpieczne i zintegrowane rozwiązanie

Najlepsza blokada drzwi dostępna na rynku

W 2008 roku DAF był pierwszym producentem, który zaoferował blokadę nocną w celu zapewnienia lepszej ochrony kierowcy. Teraz dostępna jest nowa blokada DAF Night Lock — całkowicie wbudowana w drzwi.

 
DAF-PACCAR-Parts-Night-Lock-Accessories
 

Solidna konstrukcja, łatwa obsługa 

Blokada DAF Night Lock składa się ze stalowego panelu w kolorze wnętrza i jest wyposażona w przełącznik kołyskowy. Gdy blokada jest włączona, panel przesuwa się w dół nad uchwytem. Powoduje to zablokowanie drzwi i ochronę przed potencjalnymi intruzami. Czerwony wskaźnik wyraźnie sygnalizuje, że blokada DAF Night Lock jest włączona. Wystarczy jedno naciśnięcie przełącznika kołyskowego, aby ponownie ją odblokować, co umożliwia kierowcy szybkie wyjście z kabiny w sytuacji awaryjnej.

Doskonała ochrona kierowcy

Nowa blokada DAF Night Lock jest nawet o 50% silniejsza niż porównywalne systemy dostępne na rynku. W przypadku wyposażenia w DAF Night Lock drzwi modeli XF, XG, XG⁺ i XD nowej generacji nie można otworzyć nawet przy użyciu łomu. Obecność blokady DAF Night Lock sygnalizuje specjalna naklejka na klamkach drzwi. Produkt można teraz zamówić w DAF Webshop. Zestaw składa się z dwóch blokad, specjalnej naklejki na klamkę drzwi i młotka bezpieczeństwa.