DAF LF

DAF LF

Pure Excellence

 

Wiodący pojazd dystrybucyjny

DAF LF to idealny pojazd dystrybucyjny — zarówno dla operatorów, jak i kierowców. Zoptymalizowane układy napędowe maksymalizują oszczędność paliwa. Niezwykle wygodne wnętrze i lepsza widoczność z kabiny zapewniają niezrównane wrażenia z jazdy. A dzięki dużej ładowności i doskonałej zwrotności model DAF LF wyznacza nowe standardy w zakresie dystrybucji.

 • Nowe układy napędowe zapewniające maksymalną oszczędność paliwa
 • Niezrównana łatwość wykonywania zabudowy
 • Stylowe zmiany w wyglądzie zewnętrznym
 • Nowe, luksusowe wnętrze
 • Opcjonalne dolne okno w drzwiach pasażera zapewniające doskonałą widoczność
 • System zarządzania flotą DAF Connect pozwalający zmaksymalizować efektywność transportu
 
DAF LF

Najwyższa efektywność transportu

Model LF zapewnia korzyści takie jak najwyższa ładowność w swojej klasie, niezrównana zwrotność, niezwykła wytrzymałość, komfort oraz łatwa obsługa. Jeszcze bardziej udoskonaliliśmy ten ceniony pojazd dystrybucyjny, aby dodatkowo zwiększyć Twoje zyski.

 
fuel consumption

6

mniejsze zużycie paliwa (w proc.)

services_fleet_rgb_outline

60

wariantów rozstawu osi

Service check up

60 000

przebieg między przeglądami (w km)

 
 

Najniższe zużycie paliwa w tej klasie pojazdów
 

 • Nowy silnik PACCAR o pojemności 3,8 litra w serii „LF City” do pracy w mieście
 • Krótsze przełożenia przekładni głównej zapewniające pracę silnika z niższą prędkością obrotową
 • Automatyczna skrzynia biegów Allison teraz dostępna w najlepiej ocenianym 19-tonowym modelu LF

Nabywca modelu DAF LF ma do wyboru szeroką gamę silników. Obejmuje ona mocne 4-cylindrowe silniki PACCAR PX-5 o pojemności 4,5 l oraz 6-cylindrowe silniki PACCAR PX-7 o pojemności 6,7 l. Dzięki zastosowaniu nowego oprogramowania i udoskonalonego sterowania ogrzewaniem oraz obiegiem powietrza zwiększono maksymalny moment obrotowy — przy niskiej prędkości obrotowej, która jest zasługą nowych, krótszych przełożeń tylnego mostu. W połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami w obrębie jednostki napędowej pozwala to zmniejszyć zużycie paliwa nawet o 6%.

 

Liczne opcje rozstawu osi

 
 • Mnóstwo opcji rozstawu osi — do 6,90 m
 • Dopuszczalna długość nadwozia powyżej 9 m
 • Zbiorniki paliwa o wyjątkowo dużej pojemności — do 1240 l 

Dzięki licznym opcjom rozstawu osi, zoptymalizowanym silnikom PACCAR PX i wysoce efektywnym przekładniom model LF jest teraz dostępny w większej ilości wariantów niż kiedykolwiek wcześniej i może zostać idealnie dopasowany do każdego indywidualnego zastosowania. 

Maksymalna dostępność pojazdu

 

Solidny blok silnika i głowica cylindrów są bardzo wytrzymałe. Skonstruowano je z myślą o długim okresie eksploatacji, najwyższej niezawodności i niewielkiej masie. Zależnie od zastosowania przebieg między przeglądami może wynosić nawet 60 000 km. Silniki PACCAR PX zostały zaprojektowane także z myślą o uproszczeniu czynności serwisowych i maksymalizacji osiągów przy niskich kosztach eksploatacji.


 
 
 

 

Więcej informacji o DAF LF


DAF LF exterior
Wygląd zewnętrzny

Model DAF LF ma wyrazisty i przyjazny wygląd, co sprawia, że będzie doskonałą wizytówką Twojej firmy.

DAF LF
Doskonałe środowisko pracy

Od chwili wejścia do kabiny DAF-a LF kierowca może cieszyć się najwyższym poziomem komfortu, łatwości obsługi i bezpieczeństwa.

 
DAF LF
Układ napędowy

DAF oferuje model LF z szeroką gamą silników, przekładni i przełożeń tylnego mostu, aby zapewnić najlepszą konfigurację do danego zastosowania.

DAF LF
Podwozie

Idealna baza do rozwoju. Dzięki nowoczesnemu, wytrzymałemu i lekkiemu podwoziu model DAF LF jest solidnym i wszechstronnym pojazdem.

 
DAF 3D truck configurator

DAF Truck Configurator

Efektywność i wydajność w pracy zależą przede wszystkim od wyboru odpowiedniego pojazdu ciężarowego, który będzie dopasowany do określonych potrzeb klienta. Dopasuj kabinę, kolor, wygląd zewnętrzny, układ napędowy, podwozie i wiele innych elementów za pomocą narzędzia do trójwymiarowej konfiguracji 3D DAF Truck Configurator.

Uruchom konfigurator
 

Nasi dealerzy DAF zapewnią pomoc 

Efektywny transport to nie tylko doskonały pojazd ciężarowy. Dealerzy DAF oferują więc kompleksowe rozwiązania transportowe, świadcząc szereg profesjonalnych usług, które umożliwiają wybór właściwego pojazdu, sfinansowanie jego zakupu oraz utrzymanie floty w najlepszym stanie technicznym.

 
DAF Services
DAF Connect visual

Usługi powiązane

Platforma zarządzania flotą DAF Connect pozwala sprawdzić w czasie rzeczywistym wydajność kierowców, pojazdów i procesów logistycznych. Jest ona dostępna online 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Pozwala zwiększyć dostępność pojazdów, obniżyć koszty eksploatacji i zoptymalizować wydajność logistyczną.

Dowiedz się więcej