Najbardziej uniwersalna ciężarówka na drodze

Model DAF CF sprawdza się w transporcie regionalnym, krajowym i międzynarodowym, zarówno na drogach, jak i w terenie. Niezależnie od warunków użytkowania nabywca DAF-a CF może wybrać ciągnik siodłowy lub podwozie pod zabudowę z dwiema, trzema albo czterema osiami. Ten uniwersalny pojazd, skonstruowany z myślą o intensywnej eksploatacji, doskonale sprawdza się w każdym zastosowaniu — od transportu ładunków sypkich lub transportu cysternami po pracę z dużymi obciążeniami w sektorze budowlanym, a także podczas wywozu odpadów czy w ogólnej dystrybucji.

  • Mniejsze spalanie, większa moc i wyższy moment obrotowy przy niższych obrotach
  • Ładowność wyższa nawet o 100 kg
  • Przebiegi między przeglądami do 200 000 km
  • Konstrukcja zaprojektowana z myślą o firmach wykonujących zabudowy nadwozia
  • System zarządzania flotą DAF Connect maksymalizujący efektywność transportu
 
DAF CF DTE

DAF Transport Efficiency w duchu idei Pure Excellence

Model DAF CF zapewnia najniższe zużycie paliwa w branży. Wyższy moment obrotowy dostępny od niższych obrotów silnika, zoptymalizowane układy napędowe, nowe tylne osie o zwiększonej efektywności, wydajniejsze podzespoły elektroniczne oraz udoskonalenia aerodynamiki pozwoliły obniżyć zużycie paliwa na długich trasach nawet o 7%. Oszczędność paliwa pomaga w obniżeniu całkowitego kosztu eksploatacji.

 
fuel consumption

7

% mniejsze zużycie paliwa

Additional payload

100

kg dodatkowej ładowności

Service check up

200,000

km pomiędzy terminami   przeglądów

 
Fuel efficiency

Większa ładowność

Nowy model DAF CF jest lżejszy niż jego poprzednik, co zapewnia większą ładowność i przyczynia się do zwiększenia zyskowności. Nowy, wysoce efektywny i jednocześnie ultrakompaktowy układ końcowego oczyszczania spalin (EAS) pozwolił zmniejszyć masę pojazdu o 50 kg. Do obniżenia masy przyczyniły się także przeprojektowane silniki i zoptymalizowane podwozie. W zależności od konfiguracji osi udoskonalenia te mogą zmniejszyć całkowitą masę pojazdu nawet o 250 kg. DAF CF może teraz przewozić większe ładunki, dzięki czemu doskonale sprawdza się w zastosowaniach, w których liczy się każdy kilogram, takich jak dystrybucja.

Maksymalny czas pracy bez przestojów

Seria CF słynie z niezawodności. Nowe układy elektryczne i elektroniczne pozwoliły na dalsze udoskonalenia w tej dziedzinie. Uproszczenie i zoptymalizowanie przewodów oraz połączeń przekłada się na niezawodność i duże możliwości w zakresie dodawania osprzętu. W efekcie dostępność pojazdu jest teraz jeszcze większa, a koszty eksploatacji są niższe niż dotychczas. Co ważne, przebiegi między przeglądami zwiększono do 200 000 kilometrów!

 
 
 

 

Więcej informacji o DAF CF

 

DAF CF
Wygląd zewnętrzny

DAF CF ma nowoczesne wzornictwo, które stanowi klasę samą dla siebie.

DAF CF
Wzór do naśladowania pod względem komfortu kierowcy

Ponieważ model DAF CF jest najbardziej uniwersalnym pojazdem ciężarowym na rynku, dostępnych jest wiele opcji umożliwiających dostosowanie jego kabiny do osobistych upodobań i potrzeb transportowych.

 
DAF XF
Doskonały układ napędowy

Dostosowanie układu napędowego do specyfiki wykonywanych zadań pozwoliło zmniejszyć zużycie paliwa i emisję CO2 nawet o 7%.

DAF CF
Idealna podstawa do rozwoju

Model DAF CF oferuje niezrównaną elastyczność konfiguracji podwozia niezależnie od tego, czy jest wyposażony w hakowe urządzenie transportowe, nadwozie platformowe, nadwozie skrzyniowe, czy inną zabudowę.

 
DAF 3D truck configurator

DAF Truck Configurator

Efektywność i wydajność w pracy zależą przede wszystkim od wyboru odpowiedniego pojazdu ciężarowego, który będzie dopasowany do określonych potrzeb klienta. Dopasuj kabinę, kolor, wygląd zewnętrzny, układ napędowy, podwozie i wiele innych elementów za pomocą narzędzia do trójwymiarowej konfiguracji 3D DAF Truck Configurator.

Uruchom konfigurator
 
 

Nasi dealerzy DAF zapewnią pomoc 

Efektywny transport to nie tylko doskonały pojazd ciężarowy. Dealerzy DAF oferują więc kompleksowe rozwiązania transportowe, świadcząc szereg profesjonalnych usług, które umożliwiają wybór właściwego pojazdu, sfinansowanie jego zakupu oraz utrzymanie floty w najlepszym stanie technicznym.

DAF Services
DAF Connect visual

Usługi powiązane

Platforma zarządzania flotą DAF Connect pozwala sprawdzić w czasie rzeczywistym wydajność kierowców, pojazdów i procesów logistycznych. Jest ona dostępna online 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Pozwala zwiększyć dostępność pojazdów, obniżyć koszty eksploatacji i zoptymalizować wydajność logistyczną.

Dowiedz się więcej