DAF LF FA 8-12t (4x2) Sand and Gravel
 

DAF LF FA 8-12t (4x2)

ZAWSZE W PRACY

 
  • Zwinność i doskonała zwrotność
  • Idealny do transportu materiałów budowlanych przez wąskie ulice
  • Mocny i lekki układ napędowy
 

Model LF FA o DMC od 8 do 12 ton to idealne podwozie pod skrzynię, bądź małą wywrotkę. Kompaktowe wymiary LF-a i najmniejszy w swojej klasie promień skrętu przyczyniają się do doskonałego poziomu manewrowości. Dzięki temu jest chętnie wybierany do transportu różnorodnych materiałów budowlanych w wąskich ulicach i na zatłoczonych placach budowy.

Dzięki mocnemu silnikowi PX-5, lekkiemu układowi napędowemu, szerokiej gamie skrzyń biegów i przełożeń tylnej osi, DAF LF jest gotowy na wszystko. Konstruktorzy zadbali o niskie zawieszenie ramy, co ułatwia załadunek lub rozładunek różnych towarów. Wygodna kabina redukuje zmęczenie, a lekka i trwała rama zapewnia rekordową ładowność przy wysokiej trwałości i niezawodności. Tak, jak wszystkie pojazdy DAF, również seria LF jest wyjątkowo oszczędna stawiając wydajność na najwyższym poziomie.
 
 
 
 
DAF-CF-FAD-Construction-main-visual-STS_9572

DAF Uptime Plus dla budownictwa

W branzy budowlanej czas to pieniadz, wiec samochody ciezarowe powinny byc w ciagłym ruchu. Z mysla o spokoju ducha naszych klientów rozszerzylismy wiec nasze umowy warsztatowo-serwisowe.

Oferta specjalna

 

Odkryj inne z naszych rozwiązań transportowych do materiałów budowlanych