Download
  • sobota, 31 października 2020
  • Eindhoven
 

8 zalet DAF Webshop

Szybkie i efektywne składanie zamówień online

Dzięki automatyzacji, sztucznej inteligencji i inteligentnemu wyszukiwaniu można błyskawicznie zamówić wszystkie potrzebne części. W tym artykule skupimy się na 8 istotnych zaletach DAF Webshop.

 
benefitswebshop
 

Zaleta 1: wszystkie części w jednym punkcie

DAF Webshop to platforma online oferująca wszystkie części zamienne. Oprócz pełnego asortymentu DAF OEM można również znaleźć kompletną ofertę produktów TRP oraz tysiące części zamiennych innych wiodących producentów. W naszym sklepie dostępnych jest ponad 180 000 części.

Zaleta 2: inteligentny sklep internetowy

Big data, sztuczna inteligencja i pomysłowe innowacje stanowią podstawę działania DAF Webshop. Aby zapewnić klientom doskonałą obsługę, wprowadziliśmy różne funkcje:

  • Przede wszystkim części można wyszukiwać, podając numer tablicy rejestracyjnej pojazdu ciężarowego DAF, numer podwozia lub krótki opis.
  • Funkcja skanowania znacznie to przyspiesza. Klikając ikonę aparatu można zrobić zdjęcie numeru części lub opakowania i od razu zobaczyć poszukiwaną część oraz zamienniki.
  • Ponadto dzięki nowemu koszykowi RMI (Repair and Maintenance Information) można teraz wyszukać konkretne zadania i natychmiast wyświetlić wszystkie części, które są potrzebne do ich wykonania. W ten sposób użytkownik ma dostęp do pełnego zestawienia części oraz pewność żadna z nich nie zostanie pominięta.
     

Zaleta 3: ceny dostosowane do klienta

Masz zawartą z dealerem DAF indywidualną umowę dotyczącą cen? Po zalogowaniu się do konta ceny te są od razu widoczne. Podobnie w przypadku uczestnictwa w programie PACCAR Parts Fleet Services (PPFS), który gwarantuje stałe ceny maksymalne.

Zaleta 4: rozwiązania w przypadku wyczerpania zapasów

Jeśli w magazynie brakuje danego produktu, można sprawdzić jego dostępność w najbliższym centrum dystrybucji części PACCAR Parts (PDC) oraz we wszystkich innych centrach PDC. W ten sposób użytkownik zawsze wie, jaki jest czas oczekiwania na daną część. Nie chcesz tyle czekać? DAF Webshop od razu wyświetla odpowiednie zamienniki.

Zaleta 5: pomoc lokalnego dealera DAF

Masz problem ze znalezieniem części w DAF Webshop? W takim przypadku lokalny dealer DAF może udzielić pomocy. Dealerzy mają możliwość zalogowania się jako „Power User”, dzięki czemu mogą pomóc w znalezieniu, a nawet zamówieniu odpowiedniej części.

Zaleta 6: wszystkie informacje w jednym miejscu

DAF Webshop zapewnia dostęp do wszystkich potrzebnych informacji o produktach nawet w najdrobniejszych szczegółach. Można przeglądać kategorie, stosować filtry i znajdować wszystkie niezbędne informacje o każdym produkcie, takie jak długość, szerokość, średnica, waga i marka. Do większości części DAF dodano również rysunki techniczne.

Zaleta 7: dostęp przez całą dobę

DAF Webshop jest otwarty przez cały czas. Części zamienne można zamawiać zawsze i wszędzie: przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Zaleta 8: wewnętrzne odnośniki do pojazdów

Wiele firm używa wewnętrznych odnośników w stosunku do pojazdów (np. „pojazdy ciężarowe 001” lub po prostu numery rejestracyjne). Informacje te można dodać w DAF Webshop i powiązać np. z numerem podwozia. Wówczas w przypadku wyszukiwania według odnośników DAF Webshop wyświetli jedynie te części, które mają zastosowanie do danego pojazdu ciężarowego.

Utwórz bezpłatne konto użytkownika

Nie korzystasz jeszcze z DAF Webshop? Utwórz konto już teraz. Odwiedź stronę internetową dafshop.com/account i czerp korzyści z bezpłatnego konta użytkownika.