• czwartek, 20 października 2022
  • Eindhoven
 

Przechodzisz na ciężarówki elektryczne? Wybierz naszą kompleksową obsługę w jednym punkcie

Pełny pakiet: od elektrycznych pojazdów ciężarowych po infrastrukturę do ładowania

Firma DAF wprowadziła na rynek w pełni elektryczne pojazdy dystrybucyjne już w 2017 roku. Od tego czasu nasza oferta elektrycznych pojazdów ciężarowych i ładowarek PACCAR stale się poszerzała, podobnie jak nasza wiedza oraz zakres zapewnianych przez nas usług związanych z transportem elektrycznym. Oferujemy pełny pakiet, dzięki któremu jesteśmy w stanie zadbać o Ciebie od A do Z.

 
paccar-parts-electric-trucks-chargers-daf
 

Ładowarki PACCAR: wszechstronna oferta produktów do ładowania pojazdów elektrycznych

Obecnie obserwujemy proces przechodzenia na transport bezemisyjny. Aby przygotować Cię na duże zmiany, jakie przyniesie przyszłość, oferujemy rozwiązania z zakresu transportu elektrycznego, które nie ograniczają się do pojazdów. Zapewniamy kompletny pakiet obejmujący przyszłościowe stacje ładowania odpowiednie do prawie wszystkich pojazdów elektrycznych, w tym samochodów osobowych.

Odkryj pełną gamę ładowarek PACCAR, w tym nowe i wydajne ładowarki PowerChoice 360X — teraz dostępne również z trzema końcówkami.

Kompleksowa oferta rozwiązań transportowych w jednym punkcie

Jako dealer DAF wykazujemy się szczególnym zaangażowaniem. Jeśli zdecydujesz się przejść na transport elektryczny, będziemy Ci towarzyszyć przez cały ten proces. Pomożemy zaplanować trasy oraz określić potrzebną infrastrukturę do ładowania. Potrafimy montować i serwisować stacje ładowania. Doradzimy, które z dostępnych opcji dotacji będą najkorzystniejsze dla Ciebie. Oczywiście możesz nam też zaufać również w kwestii obsługi serwisowej Twojego elektrycznego pojazdu DAF. To pełny pakiet usług.